Kurumsal Tahsilat Programı | Mikro Yazılım ile İş Yükünü Azaltın

Kurumsal Tahsilat Programı

kurumsal tahsilat2Neden bir kurumsal tahsilat programına ihtiyacınız var?

Vaktinde tahsil ettiğiniz alacaklar, sağlıklı bir nakit akışının garantisi. Düzenli nakit akışı ise işletmenizin geleceği için en önemli  faktörlerden biri. Tahsilatlarınızı hızlandırarak nakit akışınızı kontrol altına almak için siz de bir kurumsal tahsilat programı kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve çalışma modelinize göre özelleştirebileceğiniz kurumsal tahsilat programları ile hem etkili bir gelir-gider yönetimi yapabilir hem de finansal operasyonlarınızı kolaylaştırırsınız.

Tüm vaktinizi alan rutin işlerinizin arasında tahsilat takibini iyi bir online kurumsal tahsilat programına bırakırsanız hızınızı kesen hataları engellemekle kalmaz asıl enerjinizi de işinizi büyütmeye ayırabilirsiniz.

Mikro Yazılım ile tahsilat takibi

Küçük işletmelerin finansal operasyonlarını kolaylaştıran Mikro Run'ın Gider ve Parasal Hareketlerin Yönetimi modülü ile ödeme ve tahsilatlarınızı anlık olarak izleyebilir, sisteme tanımladığınız banka hesaplarınız ile çek ve senetlerinizin durumunu bir bakışta görebilirsiniz. Bu sayede hem nakit akışınızı kontrol altına alır hem de ödeme ve tahsilatlarınızın zamanını programınıza göre düzenleyebilirsiniz.

KOBİ'lerin kurumsal ortağı Mikro Jump ile hedeflerine uçarak ilerleyen işletmelerin ticari programı Mikro Fly, ana paketlerindeki Finans Yönetimi modülü ile finansal durumunuz tamamen kontrol altında. Ödeme ve tahsilatlarınızı düzenleyip nakit akışınızı takip etmenizi sağlayan modül ile kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini de sisteme kaydedebilir, ödemelerinizi buna göre planlayabilirsiniz. Etkili bir menkul varlık yönetimi yapabileceğiniz programla işletmenizin karar alma mekanizmasını da güçlendirebilirsiniz.

Neden Mikro Run kullanmalısınız?

Neden Mikro Jump kullanmalısınız?

Neden Mikro Fly kullanmalısınız?

Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep etmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 
Sizi 0850 225 1010 numaralı telefondan arayarak demo talebinize istinaden iş ortaklarımıza yönlendireceğiz. 
DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın