Mağaza satış programı

magazasatis-min

Mağazanız için satış yönetimi neden önemlidir?

Ürün ve hizmet tanıtımlarınızın, kısacası reklam ve pazarlama faaliyetlerinizin bir sonraki aşaması olan satış, yönetimine en çok önem vermeniz gereken işletme süreçlerinizin başında geliyor. Satış süreci ve satış yönetimi gerek mağazanıza para akışı sağlayarak maddi kaynak yarattığı gerekse müşteri memnuniyeti sağlamak adına size birçok konuda veri sunduğu için çok önemlidir. Hem anlık satış operasyonunuzu verimli hale getirmek hem de satış verilerini doğru şekilde analiz ederek ürün ve hizmetlerinizi geliştirmek, uzun vadede de işletme karlılığı sağlamak için iyi bir mağaza satış programı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Mağaza satış programları ne işe yarar?

Satış süreci, müşterinize onların beklentilerini karşılayacak ürün ya da hizmet sunmanızla ilgili olduğu kadar satış sonuçlarını toplayıp raporlayarak çalışanlarınızın performansını kontrol etmeniz ve tekliften kasaya kadar müşteri yönetiminin her aşamasını hızlı ve kolayca yönetmenizle yakından ilgilidir. Satış sürecinin tüm aşamalarını satış yönetimi programlarıyla en efektif şekilde ilerletebilirsiniz.

Mikro Yazılım ile etkin mağaza satış yönetimi

 • Mikro Yazılım'ın esnaf ve serbest meslek sahiplerine özel çözümü Mikro Run ile mağazanızın satış sürecini uçtan uca yönetebilirsiniz. Mikro Run'ın Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile
  • Satış ve müşterilerinizi  sisteme tanımlayabilirsiniz.
  • Satış irsaliyesi düzenleyebilirsiniz.
  • İrsaliyelerinizi tek tuşla faturaya dönüştürebilirsiniz.
  • Belirlediğiniz zaman aralıkları için satış raporları alabilirsiniz.
  • Aldığınız raporları analiz ederek satış hedeflerinizi güncelleyebilir, taktiklerinizi geliştirebilirsiniz.
 • KOBİ'lerin tercihi Mikro Jump ile büyük işletmelere özel yazılım Mikro Fly'ın ana paketindeki Satış ve Müşteri Yönetimi programıyla satışlarınızı tekliften siparişe kadar tüm aşamalarda zahmetsizce yönetirsiniz. Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile
  • Müşterilerinize risk limitleri tanımlayabilirsiniz
  • Onay süreçleri içeren iş akışları oluşturabilirsiniz.
  • Hedef gerçekleştirme, kampanya-promosyon verimlilik ve satış ekibi performans analizleri yaparak işletme hedeflerinizi mümkün olan en kârlı şekilde saptayabilirsiniz.

Neden Mikro Run kullanmalısınız?

Neden Mikro Jump kullanmalısınız?

Neden Mikro Fly kullanmalısınız?

Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep etmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 
Sizi 0850 225 1010 numaralı telefondan arayarak demo talebinize istinaden iş ortaklarımıza yönlendireceğiz. 
DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın