Mali Analiz Programı | Mikro Yazılım ile İş Yükünü Azaltın

Mali Analiz Programı

mali analizMali analizin önemi

Ön muhasebenin ve genel olarak muhasebenin en önemli konularından biri de mali analizdir. Mali analiz tabloları, şirketlerin gelecekleri hakkında önemli kararları daha etkili biçimde vermesine yardım eder. Mali analiz tablolarının içerik ve hazırlık süreçleri de bu tabloların ortaya koyduğu analiz kadar önemlidir.

Mali analiz yapmanızı sağlayan online programlar

Muhasebenin ana fonksiyonlarından biri de raporlamadır. Raporlamanın yapılabilmesi için en çok bilanço tablosu ile gelir tablosu kullanılır. Mali analiz programları ile,

  • Şirketinizin güncel mali durumunu bir bakışta görebilirsiniz.
  • Zahmetsizce oluşturacağınız bilanço ve gelir tablolarıyla kolayca temel ve haber analizi yapabilirsiniz.
  • Detaylı raporlama seçenekleri ile birbirini ilgilendiren finansal oranları bir arada görebilirsiniz.
  • Şirketlerin bilançolarına etki etmesi muhtemel veri ve haberler (borçluluk, karlılık, likidite verileri, büyüme performansları) ile piyasa değerlerini kaçırmadan etkili analiz yapabilirsiniz.

Mikro Yazılım ürünleri ile etkin mali analiz

  • Kontrollü büyümek isteyen Her KOBİ'nin ihtiyacı Mikro Jump, ana paketindeki Finans Yönetimi modülünün finansal durum, nakit akış, bütçeleme ve raporlama özellikleri ile işletmenizin geleceğine yönelik öngörülerde bulunmanıza, birden fazla işletmeniz varsa nakit akışınızı tek bir platformdan konsolide biçimde yönetmenize imkan tanır.
  • Büyük işletmelerin verimlilik ve karlılığını artıran Mikro Fly ise, ana paketindeki Finans Yönetimi modülü ile hem finansal süreçlerinizi zamandan tasarruf ederek kolayca yönetmenizi hem de anlık nakit akışı takibi, bütçeleme ve raporlama gibi özelliklerle işletmenizin geleceğine yönelik kararları daha etkin biçimde almanızı sağlar. Ayrıca programın tüm sistemle entegre çalışan Genel ve Sabit Kıymetler Muhasebesi Yönetimi modülü ile defter, mizan, bilanço, mali tablolar, yıllık bildirim ve beyannamelerinizi kolayca oluşturup sabit kıymetlerinizi tanımlayabilir, zimmet yerlerini belirleyip faydalı ömür ile finansal sözleşmelerine dair tanımlamalar yapabilirsiniz. Amortisman ve yeniden değerleme meblağlarını muhasebeleştirebilir, enflasyon düzeltmesi muhasebe uyarlamalarına dair ayrıntılı raporlar alabilirsiniz. Son olarak Mikro Fly'ın Karar Destek ve Analiz modülü sayesinde verilerinizden hızlı ve zengin raporlar yaratıp tüm verilerinizi dilediğiniz ayrıntıya göre inceleyebilir, mevcut veri küplerini kullanabilir ya da kendi küplerinizi oluşturabilirsiniz.

Neden Mikro Jump kullanmalısınız?

Neden Mikro Fly kullanmalısınız?

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın