Optik ve Medikal stok takip programı

optik ve medikal

Neden bir optik ve medikal takip programına ihtiyacınız var?

Stok, şirketiniz için önemli bir maliyettir. Hele bir de eczaneniz, ecza deponuz ya da ilaç takibi yapmanızı gerektiren bir işletmeniz varsa... Talep edilen bir ilaç elinizde yoksa ya da talebin çok üzerinde bir adette depo edildiyse bu durum harcama kaleminizi artıracak ve belki de zarar etmenize neden olacaktır. Hem müşteri taleplerini karşılamak hem de stok maliyetlerini azaltmak, kısacası işletme kârlılığını artırmak istiyorsanız etkili bir stok ve depo yönetimi yapmanız, yani bir optik ve medikal stok takip programı kullanmanız gerekir.

Optik ve medikal stok takip programı ile neler yapabilirsiniz?

İyi bir stok ve depo yönetimi ile işletmenize ilaç stoklama planlaması için güvenilir bilgi akışı sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda üretimden sevkiyata dek tüm süreçleri verimli hale getirir, rekabette elinizi güçlenirsiniz.

Mikro Yazılım ile etkili stok yönetimi

Yanlış hesaplanan stok maliyetleri, stok hataları ya da kaybolan ürünler işletmenize zarar verir. Bu yüzden stok yönetiminde, deponun bulunduğu yer, raf ve barkod sistemleri, envanter yönetimi kadar kullandığınız online stok yönetimi programı da önemlidir.

Mikro Yazılım'ın şirketinizin büyüklüğüne ve ihtiyacına göre seçebileceğiniz online çözümleri ile siz de etkili bir stok yönetimi yapabilirsiniz. İşini büyütmek isteyen esnaf ve serbest meslek sahiplerine uygun Mikro Run'ın  Stok / Ürün ve Hizmet Yönetimi modülü ile ürünlerinizi sisteme tanımlayarak stoklarınızı birim, fiyat ve miktarına ya da dilediğiniz başka faktörlere göre gruplayabilirsiniz. İstediğinizde anlık ya da geçmişe yönelik raporlar alarak satın almanızı daha etkili yaparsınız.

KOBİ'lerin tercihi Mikro Jump ve büyük işletmelerin çözüm ortağı Mikro Fly'ın ana paketinde bulunan Stok/Ürün Yönetimi modülü ile ise Mikro Run ile yapabildiklerinize ek olarak stoklarınıza minimum, sipariş ve hedef seviyeleri belirleyebilir, bunlara bağlı olarak ihtiyaç tanımlayıp satın alma yapabilirsiniz. Ayrıca, stok seviyeleriniz ve ihtiyaçlarınızın detaylı analizini alabilir, malzeme ihtiyaç planları oluşturabilir ve hizmet satış sözleşmeleri ile dönemlere yayılan hizmet gelirlerini takip edebilirsiniz.

Mağaza Stok Takip Programı

Mikro Yazılım ÜTS (Ürün Takip Sistemi)

Sağlık Bakanlığı tıbbi cihaz kapsamındaki tüm ürün hareketlerini Eylül 2017'den beri ÜTS portalı üzerinden takip etmeye başlamıştır. Mikro Yazılım'ın Ürün Takip Sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek için:

Ürün Takip Sistemi Programı

Neden Mikro Run kullanmalısınız?

Neden Mikro Jump kullanmalısınız?

Neden Mikro Fly kullanmalısınız?

Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep etmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 
Sizi 0850 225 1010 numaralı telefondan arayarak demo talebinize istinaden iş ortaklarımıza yönlendireceğiz. 
DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın