Sözleşme programı

sozlesmeprogrami

Neden bir sözleşme programına ihtiyacınız var?

Satın alma operasyonlarınız için yaptığınız sözleşmeleri kolayca işlemek, kontrol etmek ve takip etmek istiyorsanız bir sözleşme programı kullanabilirsiniz.


Sözleşme programıyla neler yapabilirsiniz?

Sözleşme programıyla

 • Satıcı sözleşmelerinizi sisteminize kaydedebilirsiniz.
 • Fiyat karşılaştırmaları yapabilirsiniz.
 • Kullandığınız muhasebe ve depo yazılımlarıyla entegre bir süreç işletebilirsiniz.
 • Satın alma fiyatlarıyla ilgili raporlar alabilirsiniz.

Sözleşmelerinizi Mikro Yazılım programlarıyla ile kolayca takip edin

 • Kontrollü büyümeyi hedefleyen KOBİ'lerin tercihi Mikro Jump'ın Stok ve Ürün Yönetimi modülü ile etkili bir stok takibi ve analizi yapmanın yanında hizmet satış sözleşmeleriniz ile dönemlere yayılan hizmet gelirlerinizi de takip edebilirsiniz.
 • Mikro Jump'ın Finans Yönetimi modülü ile ise hem işletmenizin menkul varlıklarını yönetebilir hem de kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kayıt altına alarak ödemelerinizin zamanını optimize edebilirsiniz.

   

  Stok takip programı

  Ürün yönetimi programı

   

 • Eğer büyük hedefleri olan büyük bir işletmeye sahipseniz Mikro Fly'ın ana paketindeki Hizmet ve Masraf modülünü kullanarak hem masraf ve gider takibi yapar hem de hizmet satış sözleşmeleriniz ile dönemlere yayılan hizmet gelirlerinizi izleyebilirsiniz. Mikro Fly'ın tüm sistemle entegre çalışan bir başka modülü olan Genel ve Sabit Kıymetler Muhasebesi Yönetimiile ise defter, mizan, bilanço, mali tablolar, yıllık bildirim ve beyannamelerinizi oluşturup sabit kıymet tanımlayabilir, zimmet yeri belirleyebilir, faydalı ömür ve finansal sözleşme tanımlamaları yapabilirsiniz.

 

Ticari süreçlerinizi satın alma yönetimi ve satış yönetimi programları kullanarak daha verimli şekilde takip edebilirsiniz.

Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep etmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 
Sizi 0850 225 1010 numaralı telefondan arayarak demo talebinize istinaden iş ortaklarımıza yönlendireceğiz. 
DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın