Tahsilat makbuz programı

tahsilat-makbuz-programi

iStock-494146669
Tahsilat makbuz programı nedir?

Tahsilat makbuz programı, gelir ve giderlerinizin yönetimini kolaylaştıran, alacak ve verecek takibi yapmanızı sağlayan, nakit akışınızı kontrol atlına almanızı sağlayan ticari programdır. Gün içinde yapmak zorunda olduğunuz birçok iş kalemi varken bir de tahsilatlarınızın takibi için zaman kaybetmeyin. Tahsilat ve makbuz hazırlığı operasyonlarınızda sizi hızlandıracak, maddi hataları ortadan kaldıracak bir tahsilat makbuz programı ile enerjinizi işinizi büyütmeye ayırabilirsiniz.


Neden tahsilat makbuz programı kullanmalısınız?

Tahsilat programları ile

  • Etkili bir tahsilat takibi yapabilirsiniz.
  • Hatasız, hızlı ve pratik bir hesap takibi ile verimli bir gelir ve gider yönetimi yapabilirsiniz.
  • Kontrol altına giren nakit akışı ile kârlılık seviyenizi yükseltebilirsiniz.
  • Tahsilat programlarını, farklı ihtiyaçlara ve çalışma modelinize uygun olarak kişiselleştirebilirsiniz. Bankalarla entegre çalışma özelliği olan bir tahsilat makbuz programı ile banka hesaplarınızla ilgili işlemlerinizi de kolaylaştırabilirsiniz.

Mikro Yazılım ile tahsilat makbuz takibi yapabilirsiniz!

  • Küçük işletmenizin ödeme ve tahsilatları ilgilendiren iş süreçlerini Mikro Run'ın Gider ve Parasal Hareketlerin Yönetimi modülü ile kolayca takip edebilirsiniz. Bu modül sayesinde sisteme banka hesaplarınızı da tanımlayabilir, onları anlık olarak takip edebilir, çek ve senetlerinizin durumunu tek ekrandan kontrol edebilirsiniz. Nakit miktarınıza ve nakit akışınıza her an hakim olarak ödeme ve tahsilatlarınızın zamanını size en uygun şekilde düzenleyebilirsiniz.
  • Büyümekte olan bir KOBİ’niz varsa Mikro Jump’ı ya da büyük hedefleri olan bir şirketiniz varsa Mikro Fly’ı tercih ederek her iki programın da ana paketinde bulunan Finans yönetimi modülünü kullanabilirsiniz. Finans Yönetimi modülü ile finansal durumunuzu ve nakit akışınızı takip etmekle kalmaz, aynı zamanda kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerinizi sisteme kaydedebilir ve ödemelerinizi de bu kayıtlara göre planlayabilirsiniz. Aynı zamanda etkili bir menkul varlık yönetimi yapmanızı sağlayan Mikro Jump ve Mikro Fly sayesinde firmanızın yönetimini ilgilendiren tüm konu başlıkları altında verimli bir karar alma mekanizması çalıştırabilirsiniz.