Tahsilat Takip Programı | Mikro ile İş Yükünü Azaltın

Tahsilat Takip Programı

tahsilat takipNeden bir tahsilat takip programına ihtiyacınız var?

Alacak tahsil süresi, gelir gider tablonuzun yönetimiyle birlikte işletmenizin sağlıklı bir finansal yapıya sahip olması için oldukça önemlidir. Hangi müşterinin size ne kadar sürede ödeme yapacağını bilmeniz ve alacak sürelerini hızlandırmanız düzenli bir nakit akışı ve karlılık elde etmenizi sağlar. Tahsilat süreçlerinizin takibi için online tahsilat takip programı kullanarak hem vaktinizi alan iş süreçlerinizi pratikleştirir hem de finansal operasyonlarınızı hatadan arındırırsınız.

Dünyanın her yerinden erişebileceğiniz bir online tahsilat takip programı ile cari hesap ve fatura takibini anlık olarak yapabilir, tahsilat ve ödeme günlerinizi bir bakışta görerek gelir ve giderlerinizi etkin biçimde yönetebilirsiniz.

Mikro Yazılım ile etkili tahsilat takibi

Mikro Yazılım'ın her sektörden işletmeye uygun online ticari çözümleri ile cari hesaplarınız ve tahsilatlarınız kontrol altında. Küçük ve orta ölçekli şirketlerin çözümü Mikro Jump ile büyük işletmelerin tercihi Mikro Fly, ana paketlerindeki Finans Yönetimi modülü ile finansal durumunuzu bir bakışta görmenizi sağlar. Ödeme ve tahsilatlarınızı izleyerek nakit akışınızı pozitifte tutmanızı sağlayan modül ayrıca kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini de sisteme kaydetmenize imkan sunar. Böylece tahsilat ve ödemelerinizi dilediğiniz şekilde planlayabilir, etkili bir menkul varlık yönetimi yapabilirsiniz.

Neden Mikro Jump kullanmalısınız?

Neden Mikro Fly kullanmalısınız?

Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep etmek için formu doldurabilirsiniz.
Sizi 0850 225 1010 numaralı telefondan arayarak demo talebinize istinaden iş ortaklarımıza yönlendireceğiz.

*