Teklif Hazırlama Programı | Mikro Yazılım ile İş Yükünü Azaltın

Teklif Hazırlama Programı

teklif hazırlamaNeden bir teklif hazırlama programı kullanmalısınız?

Başarılı bir satış, etkili bir teklifle başlar. Siz de online teklif hazırlama programları kullanarak satış sürecinizi teklif hazırlama aşamasından başlayarak online olarak yönetebilir, zahmetsiz, etkili ve başarılı bir satış yönetimi gerçekleştirebilirsiniz.  

Teklif hazırlama programıyla neler yapabilirsiniz?

  • Teklif hazırlama programları üzerinde kolayca çalışabileceğiniz hazır şablonlar sunar. Böylece teklifinizi önceden hazırlanmış bir form üzerinden size ait bilgilerle kolayca düzenleyebilirsiniz.
  • Teklif hazırlama programları, teklifinizi müşterinizle tercih ettiğiniz bir yöntem üzerinden hızlıca paylaşmanıza olanak tanır.
  • Teklif hazırlama programları ile tekliflerinizi kaydedebilir, düzenleyebilir, belirlediğiniz faktörlere göre listeleyebilirsiniz. Böylece etkili bir teklif takibi ve teklif yönetimi yapmış olursunuz.
  • Teklif hazırlama programları, tekliflerinizi hemen faturaya dönüştürmenizi sağlar. Faturalarınızı kolayca hazırlayarak hızlıca muhatabıyla paylaşır, tahsilat sürecinizi hızlandırırsınız.
  • Teklif hazırlama programları pratiktir; tekliflerinize dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Mikro Yazılım programlarıyla teklif hazırlamak çok kolay

Mikro Yazılım'ın işletmenize uygun online ticari programlarıyla etkili bir teklif yönetimi her zamankinden daha kolay!

Kontrollü büyümek isteyen KOBİ'lerin çözümü Mikro Jump'ın Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi programıyla hem satın alma hem teklif yönetimi hem de sipariş ve irsaliye-fatura süreçlerinizi tüm aşamalarıyla sorunsuz biçimde yönetebilirsiniz. Aynı zamanda tekliflerinizi karşılaştırıp onaya sunma imkanı sunan çözüm, karar alma sürecinizi daha verimli hale getirir.

Satın alma yönetimi

Verimliliğini ve karlılığını artırmak isteyen büyük işletmelerin tercihi Mikro Fly, ana paketindeki Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi programıyla size satın almadan teklif yönetimine tüm iş süreçlerinizi zahmetsizce ilerletmenizi sağlar. Bu modül ile satın alma tekliflerinizi de karşılaştırıp analiz etme şansına sahipsiniz.

Neden Mikro Jump kullanmalısınız?

Neden Mikro Fly kullanmalısınız?

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın