Teklif Takip Programı | Mikro Yazılım ile İş Yükünü Azaltın

Teklif Takip Programı

teklif takipNeden bir teklif takip programı kullanmalısınız?

Başarılı satışların anahtarı doğru şekilde hazırlanmış, etkili tekliflerdir. Siz de bir online teklif takip programı kullanarak satış sürecinizi teklif hazırlama aşamasından başlayarak online olarak kolayca takip edebilir, verimli bir satış yönetimi gerçekleştirebilirsiniz. 

Teklif takip programı ile neler yapabilirsiniz?

  • Teklif takip programlarında kendi verilerinizi kullanarak kolayca düzenleyip özelleştirebileceğiniz hazır şablonlar bulunur. Bu şablonları kullanarak teklifinizi size ve birlikte çalıştığınız işletmeye ait bilgilerle zamandan tasarruf ederek hazırlayabilirsiniz.
  • Teklif takip programları ile teklifinizi müşterinizle online olarak hızlıca paylaşabilirsiniz.
  • Teklif takip programları sayesinde hazırladığınız teklifleri kaydedebilir, düzenleyebilir, belirlediğiniz seçimlere ya da tarih aralıklarına göre sıralayabilirsiniz. Böylece tekliflerinizin yönetimi ve kontrolü sizde olur.
  • Teklif takip programları ile tekliflerinizi kolayca faturaya çevirebilirsiniz. Kısa sürede hazırladığınız faturaları vakit kaybetmeden müşterinizle paylaşarak tahsilatlarınızın süresini kısaltabilirsiniz.
  • Online teklif takip programlarına ve üzerindeki verilerinize dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Mikro Yazılım ürünleriyle teklif hazırlamak ve takip etmek çok kolay

Mikro Yazılım'ın size uygun online ticari programlarını kullanarak teklif yönetimi sürecinizi verimli hale getirebilirsiniz. Kontrollü büyümek isteyen KOBİ'lerin tercihi Mikro Jump'ın Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi modülüyle etkili bir teklif yönetimi ve satın alma yönetimi yapabilir, sipariş, irsaliye ve fatura süreçlerinizi sağlıklı biçimde yönetebilirsiniz. Ayrıca tekliflerinizi karşılaştırıp onaya sunabilir, böylece karar alma mekanizmanızın da daha etkili çalışmasını sağlarsınız.

Verimliliğini ve karlılığını artırmak isteyen büyük bir işletmeyseniz, Mikro Fly'ın ana paketindeki Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi programı tam size göre! Bu program ile satın almadan teklif yönetimine tüm iş süreçlerinizi standardize edebilirsiniz. Ayrıca satın alma tekliflerinizi karşılaştırıp analiz edebilirsiniz.

Neden Mikro Jump kullanmalısınız?

Neden Mikro Fly kullanmalısınız?

Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep etmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 
Sizi 0850 225 1010 numaralı telefondan arayarak demo talebinize istinaden iş ortaklarımıza yönlendireceğiz. 
DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın