Yurtiçi Kargo entegrasyonu

KOBİ 2dk
KOBİ

3 maddede Yurtiçi Kargo
İşletmenizin Yurtiçi Kargo ile gerçekleşen kargo işlemlerini daha verimli bir hale getirmek için Yurtiçi Kargo entegrasyonu yapabilirsiniz. Mikro Yazılım Yurtiçi Kargo entegrasyonu çözümlerinden bahsetmeden önce Yurtiçi Kargo’nun geçmişine göz atalım.

  • Türkiye’nin ilk kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo 1982 yılında Dr. İbrahim Arıkan liderliğinde, Arıkanlı Holding çatısı altında kurulmuştur.
  • Yurtiçi Kargo; 17 Bölge Müdürlüğü, 33 Aktarma Merkezi ve 880’den fazla şubeye sahiptir. 15.000’den fazla çalışan ve 4000’den fazla araç içeren filosu ile Yurtiçi Kargo Türkiye’nin 81 ili, KKTC ve 2003’ten beri de Avrupa’nın en büyük kargo şirketlerinden Geopost ile çözüm ortaklığı kurmasıyla Dünya’nın her yerinden 220’den fazla noktaya kargo gönderimi sağlıyor.
  • Sektördeki lider konumunu müşteri odaklı hizmet anlayışı, analitik yönetim felsefesi ve inovasyondaki öncülüğüne borçlu olan Yurtiçi Kargo, Arıkanlı Holding çatısı altındaki diğer şirketler ve Yurtiçi Lojistik ile beraber yurtiçi ve yurtdışı hızlı kargo taşımacılığında Türkiye’de sektöre öncülük etmeyi sürdürüyor.

Mikro Yazılım güvencesiyle Yurtiçi Kargo entegrasyon çözümünün avantajları

  • Mikro Yazılım entegrasyon çözümleri (kargo entegrasyonu) tek bir ekran üzerinden Mikro Yazılım programları aracılığıyla kart, hareket, evrak aktarımı yapabilmenizi sağlar.
  • Hareket kayıtları otomatik bir şekilde oluşur.
  • Kolay ve anlaşılır tanımlamalar yapmanızı sağlayan ekranlar kullanarak dosya yapısına göre işinizi kolaylaştıracak aktarım ekranları kullanırsınız.
  • Ekstra iş yükü ortaya çıkarmaksızın kullanılmış programlardaki kayıtları direkt olarak Mikro Yazılım’dan otomatik oluşturabilirsiniz.
  • Entegrasyon çözümleri sayesinde verilerinizi kolayca aktarır, müşterileri tek ekrandan aktarır, güncellemelerin olumsuz etkileri olmaksızın kesintisiz aktarım gerçekleştirebilir, entegrasyon sağlanmış programların evraklarına Mikro Yazılım’ın programlarına tek işlemle aktarıp zaman ve işgücünden tasarruf edebilirsiniz.
  • 30 yıllık yerli muhasebe yazılımı devi Mikro Yazılım’ın Yurtiçi Kargo entegrasyon çözümü sayesinde kargo programından oluşturulmuş stok kartlarınızı, alınan sipariş transferlerinizi, verilen sipariş transferlerinizi ve giriş hareketleri transferlerinizi –fatura, irsaliye, depo arası transfer gibi- Mikro Yazılım muhasebe çözümleri Mikro Jump ve Mikro Fly’a kolaylıkla aktarabilirsiniz.
  • Yaptığınız Yurtiçi Kargo entegrasyonu sayesinde müşterilerinizin kargo taleplerini çabucak ve maliyetten tasarruf eder şekilde yerine getirebilir, bu sayede şirketinizin rekabet gücüne güç katabilirsiniz.