Sürdürülebilirlik

Tüm değer zincirinde sürdürülebilirlik kriteri ile hareket ediyoruz.

Whatsapp iletişim

Sürdürülebilirliğe yaklaşımımız

Ekonomik, çevresel ve sosyal faktörleri kurumsal yönetim ilkeleriyle birleştirerek faaliyetlerimizi sorumlulukla yönetiyoruz.

Sürdürülebilir ürün ve hizmetler

Ekonomik, çevresel ve sosyal faktörleri kurumsal yönetim ilkeleriyle birleştirerek faaliyetlerimizi sorumlulukla yönetiyoruz.

Sürdürülebilir iyileştirmeler

35 yılı aşkın bilgi ve deneyimimizi, daha ileri düzeye taşıyacak nitelikte bir süreç yürütürken ihtiyaç duyulan iyileştirmeleri sürdürülebilirlik kriteri ile hayata geçiriyoruz.

Değer zinciri boyunca sürdürülebilirlik

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle birlikte günlük iş süreçlerimiz dahil sürdürülebilirliği tüm değer zinciri boyunca geliştiriyoruz.

Daha azıyla daha fazlasını başarıyoruz

Iklim_Koruma_Surdurulebilirlik_54bb91a540

İklimi ve doğayı korumaya kararlıyız

İhtiyaçlarımızı karşılarken doğal kaynakları tasarruflu kullanarak gelecek kuşakların hakkını koruyoruz. Müşterilerimizi ve tüm sektörü e-Fatura ve diğer e-Dönüşüm ürünlerini kullanmaya teşvik ediyor, bu ürünlerin kullanımını kolaylaştıran ürünler geliştiriyoruz. Karbon ayak izimizi büyütmeyen, çevreye, insana ve topluma saygılı üretim süreçlerinden faydalanıyoruz.

Toplumsal_ilerleme_Mikro_Yazilim_44264730a5

Toplumsal ilerlemeyi besliyoruz

Müşterilerimizin varlıklarını en iyi şekilde yönetmesi için çalışırken sürdürülebilir iyileştirmeler yaparak ekosistemimizdeki katma değerli hizmetlerin sayı ve kalitesini artırıyor, yükselen müşteri memnuniyeti ile birlikte Türkiye ekonomisine katkı sunuyoruz.