Mikro_Yazilim_Uretim_Takibi_712b270f65_c64f68970c

Yanınızda Mikro Yazılım var,
üretim takibi yapmak çok daha kolay

Mikro Yazılım’ın üretim takibi çözümleri ile etkin bir üretim planlama yapın, işletme kârlılığınızı artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Üretimin tüm aşamalarını planlayın

Mikro Yazılım'ın ihtiyacınıza uygun olarak değişebilen kapsamlı çözümleri ile siz de etkin bir üretim planlama yapabilir, işletme kârlılığınızı artırabilirsiniz.

Üretim süreçlerinize kuşbakışı bakın

İşletmenizde hangi süreçlerin birbiriyle nasıl ilişkili olduğunu ve bu süreçlerin nasıl daha iyi işler hale getirilebileceğinizi görürsünüz.

Organizasyonunuzun kontrolü sizde olsun

İşletmenizin organizasyonundaki tüm ürün ve hammaddeleri, insan ve makine gücünü, iş gücünü en verimli şekilde kullanmak adına ürün yönetim programlarından faydalanın.

Maliyetlerinizi düşürün

Süreçleri en verimli olacak şekilde koordine edebilir, ne kaliteden ne de maliyetten ödün vermeksizin daha fazla ürünü daha kısa sürede üretin.

ÖZELLİKLER

Verimli bir ürün yönetimi için kullanabileceğiniz Mikro Yazılım ürünleri

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Jump ürününün Temel Üretim Yönetimi modülü ile üretiminizi tüm aşamalarında planlayıp kolayca takip edebilirsiniz. İş emirleri tanımlayıp üretim sürecinin verimini artırabilirsiniz. Ekipman ve makine ihtiyaç planları oluşturabilir, maliyet değerlendirmesi ile daha kolay fiyatlandırma yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly ürününün İleri Seviye Üretim Yönetimi modülü ile işletmenizi hem yerel hem de global arenada güçlendirmek için üretimde toplam kalite yönetimi sağlayabilirsiniz. Üretiminizi her adımında ayrıntılı olarak planlayabilir, dilediğiniz tarihlere özel üretim raporları üretebilir, sonlu kapasite kaynak planlama ve fiili maliyetlendirme yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Makine, ekipman ve işgücü kaynaklarının işletmenin performans hedeflerine uyacak şekilde düzenlenmesi ve tüm üretim sürecinin müşteri taleplerini karşılayacak biçimde oluşturulmasına üretim planlaması denir.

Müşterilerinize istedikleri ürünü istedikleri şekilde, minimum maliyet ve maksimum kârlılıkla sunmak için üretim takibi yapmalısınız. Bunun için de kaynaklarınızı verimli şekilde planlamalısınız. Bir üretim takibi programı ile iş süreçlerinizi optimize edebilir, masraflarınızı minimuma indirebilirsiniz.

BAŞARI HİKAYELERİ

Mikro Yazılım ile başaran müşteriler

plastherm_logo_f18a60558a

" e-Dönüşüm çözümleri ve kullanıcı dostu ara yüzü ile tüm süreçlerimizi kolaylıkla takip ediyoruz. Her sektörün ihtiyacını karşılayabilen Mikro Jump'ı kesinlikle tavsiye ediyoruz. "

faturamatik_c39ecfd457

"Stokların renk, beden detayı ile parti-lot takip alanlarını amacımıza uygun kullanabiliyoruz. Yazılım bilgisi gerekmeden makrolar oluşturabiliyor, rutin işleri otomatik hale getiriyoruz. Piyasadaki pahalı ERP özelliklerini daha az maliyetle elde ediyoruz."