Mikro_Yazilim_Perakende_Takibi_178c40b103

Yanınızda Mikro Yazılım Var,
Perakende ve Mağaza Yönetimi
Artık Daha Kolay

Perakende operasyonlarınızı Mikro Yazılım ile yönetin, tedarik zincirinden muhasebeye tüm süreçlerinizi güçlendirin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Güçlü perakende ve mağaza takibi

Mikro Yazılım’ın ticari programları ile para akışını hızlandıracak bir perakende mağaza yönetimi yapabilirsiniz. Tüm satış sürecini düzenleyen modüller sayesinde satış ve ön muhasebe işlemlerinizi tek platformdan kolayca yönetebilir, içiniz rahat şekilde işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.

Satışlarınızı ve tahsilatlarınızı anlık takip edin

Stok ve cari hesaplarınızı her an güncel tutun

Hesaplarınızı gün sonunu beklemeden çıkarın

Farklı kasa tipleriyle entegre olun

Personelinizin performansını takip edin

ÖZELLİKLER

Zahmetsiz perakende yönetimi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Mikro Run’ın Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile sisteminize dilediğiniz sayıda satış ve müşteri tanımlayabilirsiniz. Hazırladığınız irsaliyeleri saniyeler içinde faturaya dönüştürebilir, belirlediğiniz zaman aralıkları için detaylı analiz ve raporlar oluşturabilir böylece satış taktiklerinizi de geliştirebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Jump’ın Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile satışlarınızı tekliften kasaya tüm aşamalarında kolayca yönetebilir, müşterilerinize risk limitleri tanımlayabilir, iş akışları oluşturabilir, verimlilik ve satış ekibi performans analizleri yapabilir, gelecek hedeflerinizi en kârlı şekilde belirleyebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly’ın Perakende Yönetimi modülü ile satış ve tahsilatlarınızı anlık olarak takip etmenin yanında stok, cari hesap ve muhasebe verilerinizi gün sonunu beklemeden çıkarabilirsiniz. Mağazalarınızın arasındaki bilgi akışını hızlandırıp karar alma mekanizmasını güçlendirebilirsiniz. Birçok farklı kasa ile entegre çalışmanızı sağlayan Mikro Fly ile sistem terazileri, barkod yazıcı ve okuyucuları, KİOSK’lar, elektronik raf etiket sistemleri ve benzeri cihazlarla da veri transferi yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

​​Para akışını hızlandırarak faaliyetlerinizin sürekliliğini sağlayan iş süreçlerine perakende satış yönetimi denir.

Perakende takibi yapmanızı sağlayan ticari programlar ile satış ve ön muhasebe işlemlerinizi tek platformdan kolayca yönetebilir, kasa geçişlerini hızlandırabilir, ürün takibi ile müşteri yönetimini kolaylaştırabilir; kısacası tüm satış sürecini optimize edebilirsiniz.

BAŞARI HİKAYELERİ

Mikro Yazılım ile başaran müşteriler

teknikel_2x_35fb3fcde0

"Güzel bir mobil uygulama, raporlara telefondan erişim sağlaması da büyük kolaylık sunuyor."

bakyapi_49c1301e54

"Mikro Yazılım'ın kullanıcı dostu, entegrasyonu kolay ve etkin raporlama yapan ürünleriyle çalışmaktan memnunuz."

cavusoglu_yemenler_2x_086b3d6ada

"Müşterilerimizin, bankadan ve portföyümüzden yaptığı senet tahsillerini, kullandığımız kredileri ve geri ödemelerini kolayca takip edebiliyor, detaylı raporlamalar alabiliyoruz."