gelir_vergisi_iadesi_c77377152e

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Gelir ve giderlerinizi tek ekrandan bir bakışta görün, paranızı verimli şekilde yöneterek kârınızı artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Nakit akışınız kontrol altında

Mikro Yazılım programları ile işletmenizin nakit akışını kontrol altına alıp kârınızı artırın. Hatasız ve hızlı gelir gider takibi ile iş süreçlerinizi ve finansal operasyonlarınızı eksiksiz yönetip zamandan ve maliyetten tasarruf edin.

Maaş, prim ve avans gibi tüm personel giderlerinizi takip edin.

Her yerden güncel durumunuzu takip edin.

Vergi ve SGK Primlerinizi zamanında ödeyin

ÖZELLİKLER

Gelir gider takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Mikro Run ile ödeme ve tahsilatlarınızı izleyebilir, tanımladığınız banka bilgileri ile hesaplarınızı anlık olarak takip edebilir, çek ve senetlerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz. Böylece ne kadar nakdiniz olduğunu bilir, ödeme ve tahsilat programınızı buna göre yaparsınız.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Jump ile menkul varlıklarınızı kolayca yönetebilir, birden fazla işletmeniz varsa nakit akışınızı tek platformdan bütün olarak görebilirsiniz. Banka kredilerinizi takip edebilir, kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kayıt altına alabilir, ödemelerinizi zamanında yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly ile finansal süreçlerinizi zamandan tasarruf ederek yönetebilirsiniz. Ödeme ve alacak operasyonlarınızı verimli biçimde planlayabilir, nakit akışınızı anlık olarak takip ederek işletmenizin geleceğini etkileyecek kararları kolayca alabilirsiniz. Kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kaydedebilir, ödemelerinizi tam vaktinde yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

İşletmelerin elde ettiği gelirler ile yaptığı giderleri kayıt altına alarak analiz etmesine gelir gider takibi denir. Gelir gider takibi ile etkin bir muhasebe yönetimi yapabilir, şirketiniz açısından önemli olan ticari kararları daha doğru bir şekilde alabilirsiniz.

İşletmelerin kasasına belirli bir zaman dilimi içerisinde giren ve çıkan paraya nakit akışı denir. İşletmeye giren nakit, pozitif nakit akışı; işletmeden çıkan nakit, negatif nakit akışıdır.

İşletmenin sahip olduklarını, borcunu, bilançosunu, kâr ve zararını tüm ayrıntılarıyla gösteren tabloya gelir tablosu denir.

Şirketin nakit giriş çıkışlarını gösteren tabloya nakit akışı tablosu denir.

Öncelikle gelir ve giderlerinizi kategorilendirin; böylece ana gelir kaynaklar ile giderleri görebilir, gelecek yatırım ve harcamalarınıza daha kolay yön verebilirsiniz. Ayrıca kullandığınız programa banka ve hesaplarınızı ekleyin; bu sayede tek ekrandan gelir gider takibi yaparak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Son olarak harcama ve gelirlerinizi anında kaydedin; böylece nakit akışınızı her an kontrol altında tutar ve iş yeri kârlılığınızı anlık olarak ölçümleyebilirsiniz.

BAŞARI HİKAYELERİ

Mikro Yazılım ile başaran müşteriler

teknikel_2x_35fb3fcde0

"Güzel bir mobil uygulama, raporlara telefondan erişim sağlaması da büyük kolaylık sunuyor."

cavusoglu_yemenler_2x_086b3d6ada

"Müşterilerimizin, bankadan ve portföyümüzden yaptığı senet tahsillerini, kullandığımız kredileri ve geri ödemelerini kolayca takip edebiliyor, detaylı raporlamalar alabiliyoruz."

nills_2x_e2abd4c6bb

"Stok kart girişleri, reçete tanımları, e-irsaliye ve e-fatura işlemleri gibi birçok operasyonel ve yönetsel alanda zaman tasarrufu sağlayabiliyoruz."