Mikro_Yazilim_Stok_Takibi_6b3621b2d1

Mikro Yazılım yanınızdaysa
stok takibi çok daha kârlı

Stoklarınızı tek ekrandan bir bakışta görün, maliyetleri düşürürken kârınızı yükseltin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Hatasız stok yönetimine adım atın

Mikro Yazılım programları ile ayrıntılı bir stok takibi yaparak ürünlerinizi ihtiyacınız kadar depolarsınız. Aldığınız müşteri taleplerini eksiksiz karşılayıp müşterilerinizi memnun ederken talep fazlası stoğun önüne geçersiniz.

Gelen siparişleri kaçırmayın

Mikro Stok Takibi programıyla stok takibi yaparak gereksinimlerinizi belirleyebilir, stoğunuzdaki ürünlerin adetlerini görebilirsiniz.

Satış operasyonunuz kontrol altında olsun

Şirketinizdeki ürün giriş ve çıkışlarını anlık takip edin, tam kontrolde olmanın güveni ile operasyonunuzu kontrol altına alın.

Satış stratejinizi şekillendirin

Stok takibi yaparak müşterilerinizin hangi zamanlarda hangi ürünlere talep gösterdiğini analiz edebilir, verileriniz ile satış stratejinizi şekillendirebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Verimli stok takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Mikro Run ile ürün ve hizmetlerinizi sisteme kolayca tanımlayıp takip edebilirsiniz. Palet, çuval, kilo, adet, fiyat, dönem başı miktarı ve barkod gibi verileri de not ederek stoklarınızı belirlediğiniz ana ve alt gruplara ayırabilirsiniz. Anlık ve geçmişe yönelik raporlar ile satın almanızı daha verimli hale getirirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Jump ile stoklarınızı parti-lot, seri numarası, ana ve alt grup, tedarikçi, üretici, reyon, ambalaj, marka, sektör gibi kırılımlara göre tanımlayıp analiz edebilirsiniz. Stoklarınıza minimum ve hedef seviye belirleyebilir, hizmet satış sözleşmeleriniz ile dönemlere yayılan hizmet gelirlerinizi kolayca izleyebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly ile hem alım satımını yaptığınız ürün ve hizmetleri belgeleriyle birlikte sisteme tanıtabilirsiniz. Stoklarınızı birçok farklı kırılma göre tanımlayıp listeleyebilirsiniz. Stok durum, değer ve hareketleriyle ilgili detaylı raporlar alabilir, sipariş ve hedef seviyelerine bağlı olarak ihtiyaç belirleyip işletmenize yön verecek analizler yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Bir firmanın imalat yapmak amacıyla hazırda bulundurduğu hammadde, yarı mamul, mamul veya varlıklara stok denir.

​​Stok yönetimi, imalatın düzenliliğini ve sürekliliğini garantiler. İhtiyaçlar doğru belirlenip yönetilirse finansal yönetim etkinlik kazanır. Tedarik ve satış süreçleri düzene girince maliyetler düşer ve maliyet muhasebesi kolaylaşır.

Muhasebe programları yardımıyla stok takibi yaparak satın almadan satışa tüm iş sürecinizi optimize edebilir, stok maliyetlerini en aza indirebilir, etkili bir kaynak planlaması yapabilir, kârlılık seviyenizi yükseltebilir, iş süreçleriniz için güvenilir veriler üretebilir ve rekabette bir adım öne geçebilirsiniz.

BAŞARI HİKAYELERİ

Mikro Yazılım ile büyüyen şirketler

moda_82a368a42d

"Mikro Yazılım ile ürünlere müşterilerimizin barkodlarını ve logolarını kolayca basabiliyoruz. Mükemmel bir özellik ve işlerimizin verimini arttırdı. Mikro Yazılım'ı tekstil sektörüne kesinlikle öneririm."

bakyapi_49c1301e54

"Mikro Yazılım'ın kullanıcı dostu, entegrasyonu kolay ve etkin raporlama yapan ürünleriyle çalışmaktan memnunuz."

ona_2x_77b3df1153

"Mikro Yazılım ile insan kaynaklarından personel yönetimine, e-faturadan karar-desteğe kadar kolaylıkla takip edebiliyoruz."