e_ticaret_848cb89339

Mikro Yazılım
yanınızda,
paranızın kontrolü
daima sizde

e-Ticaret muhasebe programı kullanın, muhasebe işlemlerinizi hızlı ve hatasız şekilde gerçekleştirerek işletme karlılığınızı artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

e-Ticaret muhasebe yönetimi

Mikro Yazılım'ın e-ticaret muhasebe programı ile e- ticaret sürecinde ihtiyacınız olan tüm muhasebe işlemlerinizi hızlı ve hatasız şekilde gerçekleştirebilir, bu sayede zamandan ve iş gücünden tasarruf edebilirsiniz.

B2B ticaret siteleriyle entegre olun

B2B ticaret siteleriyle entegrasyonunuzu sağlayıp zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayabilir, entegrasyon sürecinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinin önünü açabilirsiniz.

Kargo entegrasyonu yapın

Bütün kargo işlemlerinizi tek bir yerden takip etmenizi sağlayacak şekilde kargo entegrasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Banka işlemlerinizi gerçekleştirin

Banka entegrasyonu sayesinde banka işlemlerinizi gerçekleştirip anlık gelir-gider takibi yapabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

e-Ticaret muhasebe yönetimi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Esnaf veya serbest meslek sahibiyseniz, çalışan sayınız 5’ten daha azsa, tek lokasyonu olan bir işletmeniz varsa sizin çözümünüz Mikro Run. Mikro Run ile

  • Toptan ve perakende satışlarınızı ve müşterilerinizi kayıt altına alabilirsiniz. İrsaliye ve faturalarınızı ister kağıt ister dijital olarak kesebilirsiniz.
  • Stoklarınızın envanterini miktar ve tutar olarak aynı anda görerek maliyet ve satış sonrası kârlılığınızı da yönetebilirsiniz.
  • Banka hesaplarınızı, çek, senet işlemlerinizi ve kasadaki nakitlerinizi başka yazılımlara ya da dosyalara ihtiyaç duymadan kayıt altına alır, şirketinizin gelecekteki finansal durumunu kolaylıkla görebilirsiniz.
  • Gelir ve giderlerinizi, tahsilat ve ödemelerinizi tek bir program üzerinden hızlı ve kolay şekilde takip edebilirsiniz.
  • e-Fatura Yönetimi, e-Arşiv Yönetimi, e-İrsaliye Yönetimi, e-Serbest Meslek Makbuzu Yönetimi gibi e-dönüşüm çözümleri Mikro Run’ın ana paketinin içinde kullanımınıza hazır olarak gelir. Ek bir pakete ihtiyaç duymadan kolayca e-Fatura kesebilir; e-Arşiv fatura, e-İrsaliye ve e-Serbest Meslek Makbuzlarınızı başka hiçbir yazılım veya entegrasyona ihtiyaç duymadan zahmetsizce düzenleyebilirsiniz.

Mikro Run sistemindeki stoklarınız ile cari hesaplarınızı yeniden veri girişi yapmak zorunda kalmadan tek tuşla e-ticaret sitesi veya pazaryerine aktarabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

KOBİ olarak kontrolü büyümek, rekabette öne çıkmak istiyorsanız Mikro Jump tam size göre.

Mikro Jump ile hangi sektörde olursanız olun tüm süreçlerinizi tek bir program ile uçtan uca yönetebilirsiniz. Üstelik siz işlerinizi büyütürken ticari yazılımınız da sizinle birlikte büyür. Mikro Jump ile stok, ürün, masraf, satın alma ve tedarikçi, satış ve müşteri, finans ve bütçe yönetimi yapabilirsiniz.

Mikro Jump sistemindeki stoklarınız ile cari hesaplarınızı yeniden veri girişi yapmak zorunda kalmadan tek tuşla e-ticaret sitesi veya pazaryerine aktarabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

İş süreçlerini verimli ve karlı bir şekilde yönetmek, zamandan ve maliyetten tasarruf etmek, analizler ve veriler ışığında doğru kararlar alıp rekabette öne çıkmak, en büyük olmak istiyorsanız Mikro Fly tam size göre.

Mikro Fly ile tüm iş süreçlerinizi tek bir platform üzerinden uçtan uca yönetebilir, faaliyet gösterdiğiniz sektörün ihtiyaçlarına göre kolaylıkla özelleştirebilir ve hızlıca canlı kullanıma geçebilirsiniz.

Mikro Fly sistemindeki stoklarınız ile cari hesaplarınızı yeniden veri girişi yapmak zorunda kalmadan tek tuşla e-ticaret sitesi veya pazaryerine aktarabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

e-Ticaret’te ilerde olmak, günümüzde sektörel rekabetin en önemli unsurlarından biridir. e-Ticaret muhasebe programı da bu ihtiyaca uygun olarak e-Ticaret faaliyetleri gösteren firmanızın muhasebe ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış bir programdır. Bir e-Ticaret muhasebe programı kullanarak e-Ticaret sürecinde ihtiyacınız olan bütün muhasebe işlemlerini çabuk ve hatasız bir şekilde gerçekleştirebilir, bu sayede zamandan ve işgücünden tasarruf edebilirsiniz. e-Ticaret yapan firmanızın karlılığını artırmak için bir e-Ticaret muhasebe programı kullanmalısınız. Peki bir e-Ticaret muhasebe programı kullanmanızın faydaları neler? Şimdi bunlara bakalım.

Her geçen yıl e-Ticaret’in ticaret hacmi git gide artmakta. Bu büyüyen pastadan pay alabilmek için pek çok şirket e-Ticaret girişimleri yapmaya ve e-Ticaret’e giderek artan bir şekilde yatırım yapmaya başladı. Eğer bu treni yakalamak, bunu yaparken de sektörel rekabette öne geçmek istiyorsanız iyi bir e-Ticaret entegrasyon çözümüne ihtiyacınız var. Bir e-Ticaret muhasebe programı sayesinde bütün kargo işlemlerinizi tek bir yerden takip etmenizi sağlayacak şekilde kargo entegrasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Banka entegrasyonu sayesinde banka işlemlerinizi gerçekleştirip anlık gelir- gider takibi yapabilirsiniz. Ayrıca B2B ticaret siteleriyle entegrasyonunuzu sağlayıp zamandan ve maliyetten tasarruf sağlar, entegrasyon sürecinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinin önünü açarsınız.

30 yıllık tecrübesiyle yerli yazılım devi Mikro Yazılım muhasebe çözümleriyle hemen tanışın! Bütün muhasebe süreçlerinizi kolaylıkla yönetin! Küçük işletmenizin ekleyebileceğiniz yeni modülleri sayesinde işletmenizle beraber büyüyen muhasebe çözümü Mikro Run, büyüme yolundaki KOBİ’lerin muhasebe çözümü Mikro Jump ve uluslararası rekabete hazırlanan büyük şirketlerin muhasebe çözümü Mikro Fly sayesinde bütün muhasebe süreçlerinizi kolayca izleyip yönetin. Zamandan ve iş gücünden tasarruf edip rekabet gücünüze güç katın!