Mikro_Yazilim_Hizli_Satis_2_5c2a1211f9

Mikro Hızlı Satış
Satışın en hızlı hali

Mikro Yazılım’ın satışı hızlandıran programı Mikro Hızlı Satış ile operasyonlarınızı tek ekrandan kolayca takip edin.

Whatsapp iletişim

Satışın en hızlı hali

GENEL BAKIŞ

Barkodlu/barkodsuz tüm satış işlemlerinizi, Mikro Hızlı Satış ile tek ekran üzerinden yönetin, az zamanda çok iş yapın. Sektörünüz hangisi olursa olsun Mikro Hızlı Satış ile satış sürecinizi hızlandırıp kolaylaştırabilir, maliyet ve zamandan tasarruf ederek işletme kârlılığını artırabilirsiniz. Mikro Hızlı Satış, Mikro Run ve Mikro Jump programları ile de entegre!

Kullanıcı dostu arayüz

Kişiye özel ekranlar

Gelişmiş ödeme yöntemleriyle uyumlu

Otomatik görsel ekleme

Yeni nesil yazarkasalar ile uyumlu

Veresiye ve parçalı ödeme

Kasada e-Arşiv düzenleyebilme

Çevrimiçi ve çevrimdışı çalışma

Sıkça Sorulan Sorular

Mikro Hızlı Satış e-Arşiv Kasa modülü ile kasadan e-Arşiv düzenleyebilirsiniz. Ayrı bir modüldür ve lisanslanması gerekmektedir. Tanımlama ayarlarına makaleden erişebilirsiniz. TIKLAYINIZ.

Promosyon yönetimi ile ister belirli, ister tüm kasalarınızda sınırsız kampanya ve promosyon tanımlayabilirsiniz. Ayrı bir modüldür ve lisanslanması gerekmektedir. Tanımlama ayarlarına makaleden erişebilirsiniz. TIKLAYINIZ.

Barkod okuyucu ile bütünleşik olarak çalışan hızlı işlem fonksiyonu ve sade ara yüzü ile satış sürecinizi ek bir çaba göstermek zorunda kalmadan kolayca yönetebilirsiniz. Mikro Hızlı Satış ürününü şube ve merkezlerinizde eş zamanlı kullanabilirsiniz. Ayrıca terazilerle entegre çalışarak tartılı ürünlerin satışını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mikro Hızlı Satış size yazı boyutundan menü yerleşimine kadar dilediğiniz şekilde düzenleyip kişiselleştirebileceğiniz bir ekran sunar. Sağ ya da sol el kullanımına göre yerleştirebileceğiniz bloklar, dokunmatik ya da klavyeli kullanım seçenekleri, sık kullandığınız fonksiyonlarıatayabileceğiniz sizin seçtiğiniz kısa yollar ile Mikro Hızlı Satış’ ı tamamen kendinize özel hale getirebilirsiniz.

Kasiyer yetkilendirmeleri ile kullanıcıların yapabileceği işlemler üzerinde kontrol sağlayabilirsiniz. Böylece günlük satış sürecinizi talep ve ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirerek güvenli ve etkin şekilde yönetebilirsiniz.