Mikro_Yazilim_Isletme_Yonetimi_Cozumleri_b354439fee

İşletme yönetimi
Mikro Yazılım ile çok kolay

Mikro Yazılım’ın ERP’yi kusursuzlaştıran işletme yönetimi çözümleriyle tüm kaynaklarınızı kolayca planlayın.

Personel Yönetimi

Personelinizi sicil ve izin kartlarından puantajlarına kadar takip edebilir, e-Bildirge’yi program üzerinden SGK’ya gönderebilirsiniz.

Dış Ticaret Yönetimi

Dağıtım kriterlerini belirleyip ithalat maliyetlerini ürünlere dağıtabilir, ihracatınızı tüm belgeleriyle kolayca yönetebilirsiniz.

Temel Üretim Yönetimi

Ürün, sarfiyat ve iş emri tanımlayabilir, ihtiyaç planları çıkarabilir, maliyet değerlendirebilir, fiyatlandırmayı kolaylaştırabilirsiniz.

Genel ve Sabit Kıymetler Muhasebesi Yönetimi

Defter, bilanço ve beyanname oluşturabilir, sabit kıymet kaydedip zimmet yeri saptayabilir, faydalı ömür ve finansal sözleşme tanımlayabilirsiniz.

Karar Destek ve Analiz

İşletmenize özel veri küpleri oluşturup seçtiğiniz kriterlere göre analiz edebilir, karar alma mekanizmanızı güçlendirebilirsiniz.

Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi

Satış ve satın alma yaptığınız firma ve kişilerle kurduğunuz temasları kaydederek seçtiğiniz kriterlere göre aksiyon alabilirsiniz.

İleri Seviye Muhasebe Yönetimi

İştirakleriniz için SPK Seri XI, No: 29’a uygun raporlamalar yapabilir, ortaklık yapısı tanımlayarak konsolide bilanço ve gelir tabloları hazırlayabilirsiniz.

İleri Seviye Üretim Yönetimi

Üretim rotası, tarih bazında tedarik ve sonlu kapasite kaynağı planlayabilir, fiili maliyetlendirme yapabilir, üretiminizi kolayca izleyebilirsiniz.

Temel Üretim Yönetimi

Ürün tanıtım, sarfiyat ve iş emri tanımlayabilir, malzeme ihtiyaç planları çıkarabilir, maliyet değerlendirip doğru fiyatlandırma yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Yönetimi

Personelinizin izin, performans, kariyer ve eğitim planlamalarını yapabilir, onları bilgi, yetenek ve birikimlerine göre değerlendirebilirsiniz.

İş Zekası

Mevcut veri küplerini kullanabilir, kendi küpleri verilerinizi oluşturabilir, hepsini istediğiniz detayda inceleyebilirsiniz.

Mikro CRM

Satış ve saha ekiplerinize hedeflerini geçmesine yardım edebilir, müşteri ilişkilerinizi verimli yönetip fırsatları kazanca dönüştürebilirsiniz.