ciro_nedir_6c83b7777d

Tahsilat Takibi ile
Nakit Akışınızı Kontrol Altında,
Mikro Yazılım Yanınızda

Gelir ve giderleriniz ile tahsilat ve ödemelerinizi kolayca kolayca takip edin, nakit akışınızı güçlendirin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Tahsilat takibi ile sorunsuz nakit akışı

Mikro Yazılım'ın ticari programlarıyla tahsilatlarınızın detaylı takibini yapabilir, nakit akışınızı kontrol altına alabilirsiniz. İşletmenize en uygun tahsilat takibi programını seçin, gelir ve giderleriniz ile tahsilat ve ödemelerinizi tek platform üzerinde kolayca takip edin, işletme kârlılığınızı hemen artırmaya başlayın.

Ödeme ve tahsilatlarınızı izleyerek nakit akışınızı kontrol altına alın

spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmeleri kayıt altına alın

Etkili menkul varlık yönetimi yapın

ÖZELLİKLER

Kolay tahsilat süreci için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Mikro Run ile gelir, gider, tahsilat ve ödemelerinizi tek program üzerinden izleyebilir, toptan ve perakende satışlarınızı kolayca takip edebilirsiniz. Fatura ve irsaliyelerinizi dilerseniz matbu, dilerseniz dijital olarak kesebilirsiniz. Mikro Run’ın hatırlatıcıları sayesinde tüm vadelerinizi zamanında görürsünüz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Jump ile işletmenizin finansal durumununu bir bakışta görebilirsiniz. Nakit akışınızı, sisteme tanımladığınız banka hesaplarınız ile çek ve senetlerinizi anlık olarak takip edebilir, ödeme ve tahsilatlarınızın takvimini zahmetsizce hazırlayabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly ile ödeme ve tahsilatlarınızı düzenleyebilmenin yanında kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini de sisteme kaydedebilir, ödemelerinizi buna göre planlayabilirsiniz. Menkul varlıklarınızı etkin şekilde yöneterek işletmenizin karar alma mekanizmasını da güçlendirirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Tahsilat takibi programları, cari hesap ve fatura takibini hızlandırır, tahsilat ve ödeme günlerinizi bir bakışta görmenizi sağlayarak gelir ve giderlerinizi etkin biçimde yönetmenize yardım eder.

BAŞARI HİKAYELERİ

Mikro Yazılım ile başaran müşteriler

mertoglu_e88c6737e0

"Mikro Jump'ın bir ürüne birden fazla barkod tanımlama gibi tekstil sektörüne özel pratik çözümleri sayesinde operasyonel yüküm oldukça hafifledi. "

ona_2x_77b3df1153

"Mikro Yazılım ile insan kaynaklarından personel yönetimine, e-faturadan karar-desteğe kadar kolaylıkla takip edebiliyoruz."

Tohum_logo_50797a6f45

"Kullanımı kolay ve pratik olan Mikro Yazılım ile raporlama süreçlerini sağlıklı şekilde yürütüyoruz. "