Mikro_Yazilim_Raporlama_6efa977b0f

Mikro Yazılım Yanınızda,
Şirket Raporu Oluşturmak
Artık Daha Kolay

Raporlamayı ve mali analizi kolaylaştırın, verimliliğinizi artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Raporlama ve mali analiz hakimiyeti

Mikro Yazılım’ın raporlama sürecini kolaylaştıran ticari programları ile hem şirketinizin güncel mali durumunu bir bakışta görebilir, oluşturacağınız bilanço ve gelir tabloları sayesinde piyasa değerlerini kaçırmadan veri ve haber analizi yapabilirsiniz. Böylece işletmenizin geleceği hakkındaki önemli kararları da daha etkili şekilde verebilirsiniz.

Nakit Akış Raporu

Gelirleriniz giderlerinizi karşılıyor mu? Önünüzü görmek için Mikro Şirketim kullanın

Gelir-Gider Raporu

İşletme karınızı ya da proje bazında karlılığınızı tespit ettiniz mi? Etiketleri kullanın, karlılığınızı ölçün!

Kasa Banka Raporu

Şirketinize toplamda giren çıkan para ne kadar, istediğiniz tarih aralığında, detayları ile birlikte her yerden görüntüleyin.

ÖZELLİKLER

Her yerden raporlama yapabilmeniz için ana ürünler

Mikro Şirketim

Mikro Şirketim ile işletmenize ait satış raporlarını, tahsilat ve ödemeleri, müşteri bazlı borç-alacak durumunu, stok-hizmet satın almalarını ve masrafları günlük, haftalık ve aylık olarak; kasa ve banka durumunu ise farklı dövizlerde görebilirsiniz. Mikro Şirketim, verilerinizin özet raporlarına dilediğiniz an dilediğiniz yerden ulaşmanıza olan sunar. Aynı zamanda, çalışanlarınızı gün sonu raporları hazırlamaktan kurtarıp zamanlarını daha verimli kullanmalarını da sağlamış olursunuz.

Bilgi al

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Mikro Run ile birlikte kullanacağınız Mikro Şirketim uygulamasıyla şirket raporlarını istediğiz zaman görüntüleyebilirsiniz. Çalışanlarınızın iş planındaki operasyonel yükü ortadan kaldırır, her gün sonunda çalışanlarınız rapor hazırlamak yerine zamanını daha verimli kullansınız. Mesai saatleri dışında hafta sonu bile olsa güncel şirket verilerinize ulaşın ayrıca kritik durumları önceden fark edin ve hızlı aksiyon alın.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Her KOBİ’nin ihtiyacı Mikro Jump; finansal durum, nakit akışı, bütçeleme ve raporlama özellikleri ile işletmenizin geleceğine yönelik öngörülerde bulunmanızı kolaylaştırır. Ayrıca Mikro Jump’ın Karar Destek ve Analiz modülü ile zamandan tasarruf ederek detaylı raporlar üretebilir, işletmenize özel veri küpleri oluşturabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Büyük işletmeleri hedefine ulaştıran Mikro Fly ile hem finansal süreçlerinizi zamandan tasarruf ederek yönetebilir, hem sabit kıymet yönetimi yapabilir, hem de sisteme tanımladığınız verilerinizden zengin raporlar oluşturabilirsiniz. Tüm datanızı dilediğiniz ayrıntıya göre inceleyebilir, mevcut veri küplerini ya da kendi oluşturduklarınızı kullanarak işletmenizin geleceğine daha kolay yön verebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

İşletmenize ait satış raporlarınızı, tahsilat ve ödemelerinizi, müşteri bazlı borç, alacak durumunuzu, stok ve hizmet satın almalarınızı, masraflarınızı günlük, haftalık, aylık olarak, ayrıca kasa, banka durumunuzu farklı döviz cinsleri detayında görebilirsiniz.

BAŞARI HİKAYELERİ

Mikro Yazılım ile başaran müşteriler

yol_living_2x_364b10f1af

"Mikro Yazılım ile tüm iş süreçlerimizi tek bir yazılım üzerinden yürütüp bize özel geliştirilen çözümler sayesinde esnek ve verimli şekilde çalışıyoruz."

mertoglu_e88c6737e0

"Mikro Jump'ın bir ürüne birden fazla barkod tanımlama gibi tekstil sektörüne özel pratik çözümleri sayesinde operasyonel yüküm oldukça hafifledi. "

bakyapi_49c1301e54

"Mikro Yazılım'ın kullanıcı dostu, entegrasyonu kolay ve etkin raporlama yapan ürünleriyle çalışmaktan memnunuz."