Image_11zon_dca5a92d49

Satışlar, Stoklar, Analizler Tek Tıkla,
Anında Mobil Uygulamanızda!

İşinizi mobilden yönetmenizi, iş süreçlerinin her aşamasından anlık bildirim almanızı ve detaylı analizler yapmanızı sağlayacak, Mikro Yazılım programlarınız ile tam entegre çözüm ile tanışın.

Whatsapp iletişim

Genel Bakış

Satışlar, stoklar, detaylı analizler hepsi tek ekranda, patron ekranı ile elinizin altında!

Mikro Jump Basic, Mikro Jump ve Mikro Fly çözümleri ile tam entegre

İş süreçleri ile ilgili anlık bildirim alınması

Satış işlemleri ve stok yönetimi

Web ve mobil ile uyumlu

Detaylı raporlama

Kiralama modeli ile maliyet avantajı

Kurulum gerektirmez

Mikro Apilerle uyumlu

ÖZELLİKLER

Porkod Patron Ekranı çözümü ile birlikte almanız gereken ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Her KOBİ’nin ihtiyacı Mikro Jump; finansal durum, nakit akışı, bütçeleme ve raporlama özellikleri ile işletmenizin geleceğine yönelik öngörülerde bulunmanızı kolaylaştırır. Ayrıca Mikro Jump ile birlikte kullanabileceğiniz Mikro Şirketim uygulaması ile zamandan tasarruf ederek detaylı raporlar üretebilir, işletmenize özel veri küpleri oluşturabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Büyük işletmeleri hedefine ulaştıran Mikro Fly ile hem finansal süreçlerinizi zamandan tasarruf ederek yönetebilir, hem sabit kıymet yönetimi yapabilir, hem de sisteme tanımladığınız verilerinizden zengin raporlar oluşturabilirsiniz. Mikro Şirketim uygulaması ile tüm datanızı dilediğiniz ayrıntıya göre inceleyebilir, mevcut veri küplerini ya da kendi oluşturduklarınızı kullanarak işletmenizin geleceğine daha kolay yön verebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Mikro Jump Basic, Mikro Jump ve Mikro Fly ürünleri ile entegre çalışan, ek çözümler kapsamında MikroApilere uyarlanmış, Mikro Yazılım’ın ilk ve tek patron ekranı çözümüdür.

Hem web hem de mobilden kullanılabilen, widget yapısıyla her kurumsala göre özelleştirilebilen patron ekranı, her ölçekteki tüm sektörlere hitap eden ürün ve paket yapısına sahiptir.

Patron ekranından işletmenizin nakit akışını, ödeme ve alacaklarınızı, stokları, raporlamalarınızı gelişmiş ekranlardan görüntüleyebilir, kolayca yönetebilirsiniz.

Genel satış, cari grup bazlı satış, stok grup bazlı satış, hizmet bazlı satış, plasiyer bazlı satış vb. satış süreçlerinize ait her katogoriyi ayrı ayrı görüntüleyerek inceleyebilir; aylık, yıllık periyotlarda karşılaştırma yapabilir, müşteri analizleri yapabilir, detaylı raporlar alabilirsiniz.

Patron ekranı ödemelerinizin alacaklarınızı gününde tahsil etmenizi, stoklarınızı eksiksiz yönetmenizi ve diğer tüm iş süreçleriniz ile ilgili çok daha hızla aksiyon almanızı sağlar.