lpp_1_7dcb7feb43

İş Süreçleriniz Mobilde,
Kontrol Sizde!

Teklif, fırsat, süreç ve sipariş yönetimi gibi ana iş süreçlerinizde Porkod ile çözüm, hem mobil hem web de!
Mikro Jump, Mikro Fly ile tam entegre olan Porkod sayesinde iş süreçlerinizin her aşamasından anlık bildirim ile haberdar olabilir, işinizi adım adım doğru planlayarak her aşamasını etkili yönetebilirsiniz.

Whatsapp iletişim

Genel Bakış

Mikro Jump, Mikro Fly ile tam entegre olan Porkod sayesinde iş süreçlerinizin her aşamasından anlık bildirim ile haberdar olabilir, işinizi adım adım doğru planlayarak her aşamasını etkili yönetebilirsiniz.

Mikro Jump ve Mikro Fly çözümleri ile tam entegre

Tüm iş süreçlerinin her an her yerden yönetimi

İş süreçleri ile ilgili anlık bildirim alınması

Stok yönetimi, müşteri analizi, satış teklif formu gönderim işlemleri

Sosyal medya reklamları, telefon, tavsiye vb. kanallardan gelen satış fırsat kaydının tutulması

Departmanlar arası doğru ve hızlı koordinasyon

Web ve mobil ile uyumlu

ÖZELLİKLER

Süreç yönetimi çözümü ile birlikte almanız gereken ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Her KOBİ’nin ihtiyacı Mikro Jump; finansal durum, nakit akışı, bütçeleme ve raporlama özellikleri ile işletmenizin geleceğine yönelik öngörülerde bulunmanızı kolaylaştırır. Ayrıca Mikro Jump ile birlikte kullanabileceğiniz Mikro Şirketim uygulaması ile zamandan tasarruf ederek detaylı raporlar üretebilir, işletmenize özel veri küpleri oluşturabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Büyük işletmeleri hedefine ulaştıran Mikro Fly ile hem finansal süreçlerinizi zamandan tasarruf ederek yönetebilir, hem sabit kıymet yönetimi yapabilir, hem de sisteme tanımladığınız verilerinizden zengin raporlar oluşturabilirsiniz. Mikro Şirketim uygulaması ile tüm datanızı dilediğiniz ayrıntıya göre inceleyebilir, mevcut veri küplerini ya da kendi oluşturduklarınızı kullanarak işletmenizin geleceğine daha kolay yön verebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Mikro Jump ve Mikro Fly ile tam entegredir.

Mikro Yazılım ile tam entegre çalışan Porkod süreç yönetimi çözümü ile tüm iş süreçleriniz ile ilgili anlık bildirimler alır, departmanlar arası doğru koordinasyonu çok daha hızlı şekilde sağlarsınız. Bunun yanısıra işinizi her yerden yöneterek, operasyonel süreçleri hızlandırır, ofisinizi cebinizde taşırsınız.

Stokların; barkod, renk, beden, parti lot, seri no ve son kullanma tarihlerini detaylı olarak takip edebilirsiniz.

Patron ekranı; nakit akışı, ödemeler, alacaklar gibi bilgileri firmanıza ait anlık takip etmek istediğiniz bilgileri gelişmiş ekranlar ile görüntüleyebilmenize olanak sağlar. Üstelik patron ekranı sizlere hediyemizdir.

Evet, hem web hem de mobil ile uyumludur.