sirketim_18d78d275a_da45948bf4

Mikro Şirketim Mobil Uygulaması ile Raporlar Anında Cebinizde

Mikro Şirketim mobil uygulaması ile farklı alanlarda detaylı raporlar hazırlayın, özetlerine dilediğiniz an dilediğiniz yerden ulaşın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Şirket raporlarınız elinizin altında

Mikro Şirketim mobil uygulaması ile işletmenize ait satış raporlarını, tahsilat ve ödemeleri, müşteri bazlı borç-alacak durumunu, stok-hizmet satın almalarını ve masrafları günlük, haftalık ve aylık olarak; kasa ve banka durumunu ise farklı dövizlerde görebilirsiniz. Mikro Şirketim, verilerinizin özet raporlarına dilediğiniz an dilediğiniz yerden ulaşmanıza olanak sunar. Aynı zamanda, çalışanlarınızı gün sonu raporları hazırlamaktan kurtarıp zamanlarını daha verimli kullanmalarını da sağlamış olursunuz.

Hızlı ve kolay

Çoklu yetkilendirme

Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly ile entegre

MAG ile entegre

ÖZELLİKLER

Mikro Şirketim mobil uygulaması ile birlikte almanız gereken ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Mikro Run ile birlikte kullanacağınız Mikro Şirketim uygulamasıyla şirket raporlarını istediğiz zaman görüntüleyebilirsiniz. Çalışanlarınızın iş planındaki operasyonel yükü ortadan kaldırır, her gün sonunda çalışanlarınız rapor hazırlamak yerine zamanını daha verimli kullansınız. Mesai saatleri dışında hafta sonu bile olsa güncel şirket verilerinize ulaşın ayrıca kritik durumları önceden fark edin ve hızlı aksiyon alın.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Her KOBİ’nin ihtiyacı Mikro Jump; finansal durum, nakit akışı, bütçeleme ve raporlama özellikleri ile işletmenizin geleceğine yönelik öngörülerde bulunmanızı kolaylaştırır. Ayrıca Mikro Jump ile birlikte kullanabileceğiniz Mikro Şirketim uygulaması ile zamandan tasarruf ederek detaylı raporlar üretebilir, işletmenize özel veri küpleri oluşturabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Büyük işletmeleri hedefine ulaştıran Mikro Fly ile hem finansal süreçlerinizi zamandan tasarruf ederek yönetebilir, hem sabit kıymet yönetimi yapabilir, hem de sisteme tanımladığınız verilerinizden zengin raporlar oluşturabilirsiniz. Mikro Şirketim uygulaması ile tüm datanızı dilediğiniz ayrıntıya göre inceleyebilir, mevcut veri küplerini ya da kendi oluşturduklarınızı kullanarak işletmenizin geleceğine daha kolay yön verebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, farklı firmalar için yetki tanımlanabilir, sonrasında uygulama içerisinden firma değiştir butonuna basarak diğer firmaya geçiş yapılabilir.

Evet, Mikro online kullanıcı davet et menüsü üzerinden uygulamayı kullanması istenilen firmasındaki kullanıcı listesindeki tüm kullanıcılara davet gönderilebilir.

Şu an için hayır, Mikro Şirketim yetkisine sahip bir kişi tüm raporları görebilir.

Hayır, Mag üyeliği biten firmanın yetkilisi artık Mikro Şirketim uygulamasına giriş yapamaz.

Kullandığı Mikro Run, Jump, Fly programında girilen her bir işlem sonrasında Mikro Şirketim uygulamasındaki veriler güncellenir.

BAŞARI HİKAYELERİ