landing12_dd8ea27c6d

Güvenli Kullanımla,
İşiniz Her Yerde Elinizin Altında!

Mikro Jump ve Mikro Fly ile tam entegre çalışan, teknolojik altyapısı sayesinde güvenilir ve kesintisiz çözüm sunan Hosting hizmeti ile işinizi internet bağlantısı olan her yerden yönetmeye başlayabilirsiniz.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Mikro Yazılım sertifikasına sahip bulut tabanlı tek çözümdür. Güvenilir ve kesintisiz çözüm sunan Hosting Hizmeti ile işinizi internet bağlantısı olan her yerden yönetin.

Mikro Yazılım sertifikalı ve onaylı

%100 veri garantisi

Siber güvenlik katmanı

Tamamen lisanslı

Rekabet avantajı

Esnek paketler

Mikro Jump ve Mikro Fly ile entegre

Sıkça Sorulan Sorular

Hosting Hizmeti, başta siber güvenlik katmanı (firewall, antivirus ve 2FA modülü) olmak üzere bir dizi önlem içermektedir. Bunlar arasında veri şifreleme, rol bazlı erişim kontrolleri, düzenli güvenlik denetimleri ve daha fazlası yer almaktadır. Ayrıca sistemi siber saldırı tehditlerine karşı sürekli izleyen bir güvenlik uzmanı mevcuttur. Sistemin tüm altyapısı güvenlik önceliklendirilerek tasarlanmıştır.

Çözümümüz %100 veri garantilidir. Tüm verileriniz KVKK’ya tam uyumlu şekilde Türkiye içerisindeki veri merkezlerinde depolanır. Veri gizliliği yönetmelikleri ve standartlarıyla uyumluluğu sağlamak için veri şifreleme, erişim kontrolleri ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi önlemimiz mevcuttur. Bu sayede verileriniz kaybolmaz veya çalınmaz.

Sisteminizi Hosting Hizmetine kesintisiz taşıyoruz. Size sorunsuz bir geçiş sağlamak için planlı bir şekilde sürecin yönetildiğini belirtmek isteriz. Kesintisiz geçiş sonrası, satış ve muhasebe ekosisteminizde bulunan yazarkasa POS, RFID, ÖKC gibi tüm bileşenler Hosting Hizmeti ile entegre şekilde çalıştırılabilirsiniz.

Evet, çalışanlarınız sisteme hızlı ve kolay bir şekilde erişebilecekler. Sistemimiz kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır ve internet bağlantısı olan her yerden erişilebilir. Buna ek olarak, rol bazlı yetkilendirme sayesinde hangi çalışanlarınızın sisteme ne ölçüde ve hangi saatlerde erişebileceğini düzenleyebilirsiniz.

Hosting hizmeti ile işinizi internet bağlantısı olan her yerden yönetebilirsiniz.