Mikro_Yazilim_Mikro_Asistan_Guncelleme_2981bcb956

Mikro Asistan Güncelleme (MAG) hizmeti daima yanınızda!

Mikro Asistan Güncelleme ile Mikro Yazılım ürününüzü daima en güncel ve güçlü haliyle kullanabilirsiniz.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

MAG ile hep yeni ve güncel kalın

MAG (Mikro Asistan Güncelleme), güncel Mikro Yazılım ürünlerini yeni özellikler ile donatılmış, daha iyi, daha performanslı ve daha güvenli bir hale getirmenizi sağlayan hizmetimizdir. MAG hizmetini satın alarak bir yıl boyunca geliştirdiğimiz tüm yepyeni özelliklerden, mevzuat değişikliklerinden ve hata düzenlemelerinden yararlanabilirsiniz.

Sürekli yenilenen özellikler

Daima mevzuata uygun

İyileştirilmiş performans

Hata giderme bildirimleri

ÖZELLİKLER

Mikro MAG'ın Özellikleri

Mikro Run, Mikro Jump, Mikro Fly ve Mikro Müşavir ürünlerini satın alanlar, MAG hizmeti ile sahip oldukları modüller ile kiraladıkları e-dönüşüm ve entegrasyon çözümlerinin güncellemelerine de anında sahip oluyor!

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Esnaf, serbest meslek sahibi ve küçük işletmelerin tercihi Mikro Run, Mikro Asistan Güncelleme (MAG) hizmeti ile beraber geliyor.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Kontrollü büyüyen KOBİ’lerin çözüm ortağı Mikro Jump, Mikro Asistan Güncelleme (MAG) hizmetini de içeriyor.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Verimliliğini ve karlılığını artırmak isteyen büyük işletmelerin kurumsal yazılımı Mikro Fly’ı alanlar, otomatik olarak Mikro Asistan Güncelleme (MAG) hizmetine de sahip oluyor.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

  • Yepyeni özellikler: MAG ile ürünlerimize yeni ve faydalı özellikler ekliyoruz. Bu süreçte sizlerden gelen geri bildirim ve talepleri de güncel fikir ve teknolojilerle bir araya getirip hayata geçiriyoruz. Yeni sürümlerimizde ürünlerimizi, kullanıcılarımız için çok daha fazla yeni işlev ve özellik ekleyerek yayına sunuyoruz. Duyurularımızı takip ederek kullandığınız ürüne göre Mikro Asistan Güncellemeleri’ni görebilirsiniz.
  • Mevzuata uyum: Ticari hayatın gerekliliği olan mevzuatlar sıklıkla, ilgili kamu kurumları tarafından, yenileniyor veya değişiklikler yapılıyor. Ürünlerimizin işlevselliğinde bu mevzuatlardan kaynaklı değişiklik gerekiyorsa değişiklikleri programlarımızın yeni sürümlerine yansıtıyoruz.
  • Performans iyileştirme: Güncel teknolojileri yakından takip ederek ürünlerimizin çalıştığı donanım, işletim sistemi, veri tabanı bileşenlerinin güncel sürümlerini mercek altına alıyor, ürünlerimizin çalışma performanslarını sürekli iyileştirmek üzere çalışıyoruz. Her bir Mikro Asistan Güncellemesi, daha yüksek performanslı bir ürün demek. Üstelik her bir güncelleme, ürünlerimizin en güncel işletim sistemi, donanım ve veri tabanları ile tam uyumlu hale gelmesini sağlıyor.
  • Hata giderme: Ürünlerimizi kullanıcılarımıza sunmadan önce birçok detaylı testten geçirsek de nadiren gerçek kullanım sırasında önceden öngörülemeyen minör hatalarla karşılaşabiliyoruz. MAG ile tüm bu hataları hızla gideriyoruz.
  • Ücretsiz Destek Hizmeti: MAG’ınız güncelse veya kiraladığınız ürününüzün yenilemesini yaptıysanız Mikro Asistan Destek hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Mikro Asistan Güncelleme (MAG) ile

  • Yeni eklenen tüm özeliklerden faydalanabilir
  • Değişen mevzuatla birebir uyumlu ürünler kullanabilir
  • Hata bildirimleriyle ilgili güncellemelerden yararlanabilir
  • Yapılan performans iyileştirmeleri sayesinde işletmenizin performansını yükseltebilirsiniz.

MAG hizmeti 1 yıl süreyle geçerlidir. Hizmet, bir önceki hizmetin bitiş tarihinde yenilenir. Geçmişe yönelik güncellemeler, bir önceki MAG’ın sonlandığı tarihte başlar.

MAG hizmet bedeli lisans modeli için %15’tir ve yıllık olarak tekrarlanır.

MAG hizmeti, Mikro Run, Mikro Jump, Mikro Fly ve Mikro Müşavir ürünleri ile birlikte satılmaktadır. Ürünlerimizi satın alan müşterilerimiz Mag hizmeti ile kiraladıkları E-dönüşüm, Entegrasyon Çözümleri’nin güncellemelerine de sahip olmaktadırlar.

BAŞARI HİKAYELERİ

Mikro Yazılım ile başaran müşteriler

yol_living_2x_364b10f1af

"Mikro Yazılım ile tüm iş süreçlerimizi tek bir yazılım üzerinden yürütüp bize özel geliştirilen çözümler sayesinde esnek ve verimli şekilde çalışıyoruz."

bakyapi_49c1301e54

"Mikro Yazılım'ın kullanıcı dostu, entegrasyonu kolay ve etkin raporlama yapan ürünleriyle çalışmaktan memnunuz."

Tohum_logo_50797a6f45

"Kullanımı kolay ve pratik olan Mikro Yazılım ile raporlama süreçlerini sağlıklı şekilde yürütüyoruz. "

KAMPANYALAR

Mikro Yazılım’ın size özel kampanyalarından ve avantajlı paketlerinden yararlanın