lp1_1_6d45895bdc

Şimdi Şekerbank ve Türkiye Finans
da Mikro Online Hesabım’da!

Tüm banka bakiye ve hesap hareketlerinizi anlık olarak takip edin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Banka hesaplarınız tek yerde

18 farklı bankanın özel servisleri ile entegrasyonu olan Mikro Online Hesabım ile tüm bankalardaki hesap bakiyelerinizi ve hesap hareketlerinizi zahmetsizce takip edebilirsiniz.

Tüm hesaplarınız tek ekranda

Anlık bakiye takibi

Döviz hesabı takibi

Otomatik muhasebeleştirme

Zaman ve IK tasarrufu

Ticari ve muhasebe hareket entegrasyonu

ÖZELLİKLER

Mikro Online Hesabım çok avantajlı!

  • Tek ekrandan, tüm banka hesap bakiyelerinizi görebilirsiniz.
  • Tüm bankalardaki hesap hareketlerinizi tek panelde takip edebilir, kritik anlarda kolayca karar verebilir, ödemelerinizi planlayabilirsiniz.
  • Farklı bankacılık uygulamalarına girerken kullandığınız giriş bilgilerini aklınızda tutmanıza gerek kalmadan işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Herhangi bir kısıtlama olmadan çalıştığınız bankada tüm hesap ve IBAN numaralarını tanımlayabilirsiniz.
  • TL, Dolar, Euro ve diğer döviz cinslerindeki hesaplarınızı görebilirsiniz.
  • Gelen tüm ödemeleri ekranda görebilirsiniz.
  • Hesap hareketlerinizi otomatik muhasebeleştirebilirsiniz. Mikro Online Hesabım programı, masaüstü Mikro Yazılım programlarınız ile entegre çalışır.
  • Entegrasyon sayesinde hatalı işlem girişleri engelleneceği gibi, zaman ve insan kaynağının daha verimli kullanılmasına olanak sağlarsınız.

Anlaşmalı bankalar: Akbank, Albaraka Türk Katılım, Enpara, Fibabanka, Garanti BBVA, Kuveyt Türk, ING Bank, TEB, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi, Ziraat Bankası, QNB Finansbank, Halkbank, Vakıf Katılım, Şekerbank, Türkiye Finans

Sıkça Sorulan Sorular

Mikro Online Hesabım Mikro Run, Mikro Jump, Mikro Fly ve Müşavir programları ile tamamen entegredir. Böylece banka hesap hareketleriniz otomatik olarak muhasebeleşir. Bu da iş yükünüzü önemli ölçüde hafifletir.

Mikro Online Hesabım’ı kullanmaya başlamadan önce, bir yıl içerisinde başka bankalarla da çalışabileceğinize dair bir öngörünüz varsa sisteme o bankaları da dahil etmenizi öneririz. Başlangıçta satın aldığınız banka sayısı yetmemesi durumunda Ek2 , Ek 5, Ek10 şeklinde ek banka paketlerinden satın alabilirsiniz.

Bazı bankalar online banka entegrasyon servisi için ek bir ücret talep edebilmektedir. Bankanın talep ettiği bu ücret bankalara göre değişkenlik gösterebilmekle birlikte sadece bankaya aittir.

Bir bankada birden fazla vadesiz hesap varsa tanımlama yapabilirsiniz. Bunu tek banka olarak görür.

Ürünü satın aldıktan sonra yapılması gerekenlerle ilgili ekranlar üzerinden detaylı anlatım için videomuzu izleyebilirsiniz.