Müşteri Takip Programı | Kolay ve Anlaşılır CRM | Mikro

Müşteri Takip Programı

müşteri takipMüşteri takip programları ne işe yarar?

Müşteri ilişkileri yönetimi, işletmelerin mevcut müşterilerini korumalarını ve yeni potansiyel müşteriler elde etmelerini sağlayan bir uygulamalar bütünüdür.

  • Firmalar müşteri takip programları ile teknoloji, strateji ve uygulamalarını müşteri sadakati oluşturacak şekilde kullanarak hem müşterileriyle sürdürülebilir ilişkiler kurar hem de şirket kârlılığını artırırlar.
  • Müşterilerin tüm bilgi ve etkileşimlerini kayıt altına alan müşteri takip yazılımları yalnızca bir müşteri veri tabanı değil işletmenin pazarlama faaliyetlerine de katkı sunan çok yönlü platformlardır.
  • Etkin müşteri takibi, markanızın bilinirliğiyle birlikte ona duyulan güven ve kalite algısını da artırır.
  • Müşteri takip programlarına müşterinize dair tüm bilgi ve detayları kaydedebilir, ihtiyacınız olduğunda da hepsine tek platformdan ulaşabilirsiniz.
  • Sınırsız müşteri kaydı yapabildiğiniz bu programlarla müşterilerinizle yaptığınız tüm temasları analiz edebilir, yaptığınız satış ve tahsilatlarla ilgili detaylı olarak rapor alabilirsiniz.

Mikro Yazılım ile etkin müşteri takibi

En büyük olma yolundaki hedeflerinize işletmenizle birlikte uçan Mikro Yazılım çözümü Mikro Fly ile etkin bir müşteri takibi yapabilirsiniz. Mikro Fly’ın İşletme Çözümleri arasındaki İlişkiler Yönetimi modülü ile satış yaptığınız tüm kişi ve firmalarla yaptığınız tüm temasları kayıt altına alabilir,  kategorilendirebilir ve bu kategorilere göre aksiyon alabilirsiniz. Yakın takibe aldığınız müşteri ilişkileri ile hem müşterilerinizi ve beklentilerini daha iyi anlar hem de onları işletmenize sadık hale getirirsiniz. Ayrıca stok takip programı ve satış yönetimi programı ile birlikte tüm süreci bir arada yönetebilirsiniz.   

Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep etmek için formu doldurabilirsiniz.
Sizi 0850 225 1010 numaralı telefondan arayarak demo talebinize istinaden iş ortaklarımıza yönlendireceğiz.