getir_285c01a2d3

GetirÇarşı’da İşletmeniz Varsa;
Stok, Fiyat ve İşletme Yönetimi Mikro Yazılım’la Çok Kolay!

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Stok, Fiyat ve İşletme Yönetimi Çok Kolay

Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly üzerinden GetirÇarşı'daki tüm stok ve fiyatlarınızı yönetebilir, dilerseniz GetirÇarşı sipariş yönetimide yapabilirsiniz.

Pratik kullanım

Stok, fiyat değişikliklerini otomatik güncelleyin

Siparişleri Mikro Yazılım üzerinden yönetin

Birden fazla işletmenizi yönetin

Ücretsiz kurulum

Uygun ödeme koşulları

Sıkça Sorulan Sorular

GetirÇarşı’da satış yapıyorsanız ve stoklarınızı Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly’dan yönetiyorsanız, bu modül ile stok miktarlarınızı ve fiyat güncellemelerinizi GetirÇarşı’yla senkronize edebilirsiniz. Ayrıca sipariş yönetiminizi de Mikro üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

“GetirÇarşı İşletme Yönetimi” yıllık kiralık modeliyle lisanslanır. Birden fazla işletme da ayrı ayrı yönetmek istiyorsanız, 2,5,10,20,50 ek işletme seçenekleri de bulunmaktadır.

Lisansa bağlı aktif hale gelir. GetirÇarşı tarafında tüm ürün kataloğu hazır olmak durumundadır. Daha sonra ekte belirtilen yönergelerle kayıt işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Ürün kataloğu Getir ile hazırlanıp, Getir paneline tanımlanması gerekmektedir. Bu tanımlama Mikro Yazılım’a kayıt öncesinde yapılmalıdır.

Ürün kataloğu Getir ile hazırlanıp, Getir paneline tanımlanması gerekmektedir. Bu tanımlama Mikro Yazılım’a kayıt öncesinde yapılmalıdır.