i_Stock_872965830_046992ed55_7f3909e0e0

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

İşçi ikramiye hesaplama programı kullanarak personel ikramiyesini önceden planlayın ve ikramiye sürecini kolayca yönetin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

İkramiye hesaplamanın kolayı

Mikro Yazılım programları ile işçi maaşları ile ikramiyelerini sözleşme maddelerinin ışığında kolayca hesaplayabilirsiniz.

Personel kaydı tutun

Özlük bilgisi, sicil kartı, puantaj, borç ve devir tanımları, izin kartları, izin talepleri gibi bilgilere kolayca erişebilir; tüm çalışanlarınızın verilerini tek bir ekranda toplayıp başka bir yazılım ya da entegrasyona ihtiyaç duymadan bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yasalarla uyumlu çalışın

Çalışan bilgilerinizi istediğiniz anda güncel bilgilerle değiştirebilir, bu sayede maaş hesabını her an doğru bir şekilde yapabilir ve ortaya çıkabilecek yasal problemlerin önüne geçersiniz

Kolayca bilgi aktarımı yapın

Bilgilerinizi hem tek platformda uzun süre, güvenle saklar hem de muhasebeci ve mali müşavirler arasında hızlı bir şekilde hatasız aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

İkramiye hesaplaması için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Büyümek için zıplayan işletmelerin çözümü Mikro Jump’ın İşletme Yönetimi Çözümleri paketinde bulunan Personel Yönetimi modülüyle işçi maaşı ve ikramiyesi hesaplamakla ilgili bütün işlemlerinizi ve daha pek çok muhasebe işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Uluslararası rekabete hazırlanan büyük şirketlerin muhasebe çözüm ortağı Mikro Fly’ın ana paketinde yer alan Personel Yönetimi modülü ile de Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı iş yerlerinizin ve her pozisyondan çalışanınızın yönetimini kolayca yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Kamuya iş yapan bazı özel şirketlerin işçilere ikramiye verme zorunluluğu mevcuttur. Başka özel şirketlerdeyse bu durum bireysel ya da toplu sözleşme maddelerine tabi tutulmuştur. İşverenin bütçesinin ikramiye zamanlarında zora girmemesi için vermesi gereken ikramiyeyi önceden planlaması gerekebilir. İkramiye verilmesi gereken zaman geldiğinde işverenin kasası bunu yapmaya müsait değilse hukuki problemlerin ortaya çıkması ya da hiç değilse işveren ve işçi arasında gerilim ortaya çıkması mümkündür. Her iki taraf için de mağduriyetlerin yaşanmaması amacıyla bir işçi ikramiye hesaplama programı kullanmalısınız.

İkramiye hesaplamak için bir işçi maaş hesaplama programına ihtiyacınız var. Bu program sayesinde sözleşme maddeleri ışığında işçilerinizin maaşlarını hesaplayabilirsiniz . Böyle bir program sayesinde:

  • Özlük bilgisi, sicil kartı, puantaj, borç ve devir tanımları, izin kartları, izin talepleri gibi bilgilere kolayca erişebilirsiniz.
  • Çalışan bilgilerinizi istediğiniz anda güncel bilgilerle değiştirebilir, bu sayede maaş hesabını her an doğru bir şekilde yapabilir ve ortaya çıkabilecek yasal problemlerin önüne geçersiniz.
  • Bütün çalışanlarınızın verilerini tek bir ekranda toplayıp başka bir yazılım ya da entegrasyona ihtiyaç duymadan bu bilgilere ulaşabilirsiniz.
  • Verilerinizi tek platformda uzun süre, güvenle saklarsınız.
  • Bilgilerinizin muhasebeci ve mali müşavirler arasında hızlı bir şekilde hatasız aktarılabilmesini sağlarsınız.

30 yıllık tecrübesiyle Mikro Yazılım’ın ihtiyaçlarınıza uygun muhasebe çözümleriyle hemen tanışın! Mikro Jump ve Mikro Fly ile işçi ikramiyesi hesaplaması yapabilirsiniz. Hem Mikro Jump’ı hem de Mikro Fly’ı deneyip Mikro Yazılım avantajlarından faydalanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!