i_Stock_1328349222_2caa2ab9fc

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Maaş iadesi programı kullanın, maaş iadelerini kolayca hesaplayın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Nakit akışınız kontrol altında

Mikro Yazılım'ın maaş iadesi hesaplamayı sağlayan programları ile personel yönetiminizi güçlendirin.

Süreci hatadan arındırın

Maaş iadesi hesaplama programı kullanarak maaş iadelerinde hata yapma ihtimalini en aza indirebilir, yaşanabilecek mağduriyetleri engelleyebilirsiniz.

Hızlıca ve kolayca hesaplama yapın

Maaş iadesi hesaplama programı kullanarak maaş iadelerini hızlı ve kolay bir şekilde hesaplayabilirsiniz.

Personel yönetimini güçlendirin

Standardize olan maaş hesaplaması süreçleri ile personel yönetimini daha verimli hale getirebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Maaş iadesi hesaplaması için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Büyümek için zıplayan işletmelerin çözümü Mikro Jump’ın İşletme Yönetimi Çözümleri paketinde bulunan Personel Yönetimi modülüyle işçi maaşı ve maaş iadesi hesaplamaya dair bütün işlemlerinizi ve daha pek çok muhasebe işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Uluslararası rekabete hazırlanan büyük şirketlerin muhasebe çözüm ortağı Mikro Fly’ın ana paketinde yer alan Personel Yönetimi modülü ile de Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı iş yerlerinizin ve her pozisyondan çalışanınızın yönetimini kolayca yapabilirsiniz. Hem Mikro Jump’ı hem de Mikro Fly’ı deneyip Mikro Yazılım avantajlarından faydalanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Maaş iadesi, maaşını almış ve ilişiği kesilmiş personelin maaşından geri ödemesi gereken meblağın adıdır.

Maaş iadesi programı, maaş iadesinin ne kadar olması gerektiğini hesaplamak için kullanmanız gereken programın adıdır.

Maaş iadesi hesaplaması gereken işletmelerin, maaş iadesi hesaplama programı kullanmaları hata yapma ihtimallerini en aza indirerek yaşanabilecek mağduriyetleri engellemesi adına önemlidir. Maaş iadesi hesaplama programı kullanarak maaş iadelerini hızlı ve kolay bir şekilde hesaplayabilirsiniz. İşçi maaş hesaplama hakkındaki çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi alıyorsanız ilgili içeriğimize bakabilirsiniz.

Maaş iadesi hesabı yaparken işinizi kolaylaştırmak için Mikro Yazılım çözümleriyle hemen tanışın! 30 yıllık tecrübesiyle yerli yazılım devi Mikro Yazılım çözümleri sayesinde zamandan ve işgücünden tasarruf edin. Mikro Yazılım’ın orta ölçekli işletmelere özel çözümü Mikro Jump ve uluslararası rekabete hazırlanan büyük şirketlere özel programı Mikro Fly ile, ana paketlerindeki Personel Yönetimi modülünü kullanarak SGK’ya bağlı iş yerlerinizin ve her pozisyondan çalışanınızın yönetimini kolayca yapabilirsiniz.