Bu_muhasebe_programi_perakende_takibi_yapmak_isteyen_her_sirkete_lazim_2_4ef031123b_1_c9bcf7e154

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Mağaza satış programı kullanarak satış yönetimini kolaylaştırın, işletme kârlılığınızı artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Mağazanızda işler yolunda

Mikro Yazılım'ın mağaza satış programı ile hem anlık satış operasyonunuzu verimli hale getirebilir hem de satış verilerini doğru şekilde analiz ederek ürün ve hizmetlerinizi geliştirebilirsiniz.

Etkili satış yönetimi yapın

Müşterilerinize satışın tüm aşamalarında beklentilerini karşılayacak ürün ve hizmetler sunabilir, tekliften kasaya kadar her aşamasında etkili bir müşteri yönetimi yapabilirsiniz.

Kolayca raporlama yapın

Satış sonuçlarını toplayıp raporlayarak satış verilerinin doğru analizi ile ürün ve hizmetlerinizi geliştirebilir, ayrıca işletmenizin geleceğini ilgilendiren kararları daha kolay alabilirsiniz.

Personel yönetiminin verimini artırın

Çalışanlarınızın performansını her aşamasında takip edebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Gelir gider takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Mikro Yazılım’ın esnaf ve serbest meslek sahiplerine özel çözümü Mikro Run ile mağazanızın satış sürecini uçtan uca yönetebilirsiniz. Mikro Run’ın Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile

 • Satış ve müşterilerinizi sisteme tanımlayabilirsiniz.
 • Satış irsaliyesi düzenleyebilirsiniz.
 • İrsaliyelerinizi tek tuşla faturaya dönüştürebilirsiniz.
 • Belirlediğiniz zaman aralıkları için satış raporları alabilirsiniz.
 • Aldığınız raporları analiz ederek satış hedeflerinizi güncelleyebilir, taktiklerinizi geliştirebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

KOBİ’lerin tercihi Mikro Jump’ın ana paketindeki Satış ve Müşteri Yönetimi programıyla satışlarınızı tekliften siparişe kadar tüm aşamalarda zahmetsizce yönetirsiniz. Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile

 • Müşterilerinize risk limitleri tanımlayabilirsiniz
 • Onay süreçleri içeren iş akışları oluşturabilirsiniz.
 • Hedef gerçekleştirme, kampanya-promosyon verimlilik ve satış ekibi performans analizleri yaparak işletme hedeflerinizi mümkün olan en kârlı şekilde saptayabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Büyük işletmelere özel yazılım Mikro Fly’ın na paketindeki Satış ve Müşteri Yönetimi programıyla satışlarınızı tekliften siparişe kadar tüm aşamalarda zahmetsizce yönetirsiniz. Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile

 • Müşterilerinize risk limitleri tanımlayabilirsiniz
 • Onay süreçleri içeren iş akışları oluşturabilirsiniz.
 • Hedef gerçekleştirme, kampanya-promosyon verimlilik ve satış ekibi performans analizleri yaparak işletme hedeflerinizi mümkün olan en kârlı şekilde saptayabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve hizmet tanıtımlarınızın, kısacası reklam ve pazarlama faaliyetlerinizin bir sonraki aşaması olan satış, yönetimine en çok önem vermeniz gereken işletme süreçlerinizin başında geliyor. Satış süreci ve satış yönetimi gerek mağazanıza para akışı sağlayarak maddi kaynak yarattığı gerekse müşteri memnuniyeti sağlamak adına size birçok konuda veri sunduğu için çok önemlidir. Hem anlık satış operasyonunuzu verimli hale getirmek hem de satış verilerini doğru şekilde analiz ederek ürün ve hizmetlerinizi geliştirmek, uzun vadede de işletme karlılığı sağlamak için iyi bir mağaza satış programı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Satış süreci, müşterinize onların beklentilerini karşılayacak ürün ya da hizmet sunmanızla ilgili olduğu kadar satış sonuçlarını toplayıp raporlayarak çalışanlarınızın performansını kontrol etmeniz ve tekliften kasaya kadar müşteri yönetiminin her aşamasını hızlı ve kolayca yönetmenizle yakından ilgilidir. Satış sürecinin tüm aşamalarını satış yönetimi programlarıyla en efektif şekilde ilerletebilirsiniz.

Mikro Run, Mikro Jump, Mikro Fly ve Mikro Hızlı Satış ile etkili bir mağaza satış yönetimi yapabilirsiniz.