7_24_raporlama_ile_sirketin_durumunu_bilin_1_0146c8edeb

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Bordro programları kullanarak verimli bir personel yönetimi yapabilirsiniz.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Mikro ile personel yönetiminin kolayı

Mikro Yazılım programlarıyla etkili bordo takibi ve personel yönetimi yapabilirsiniz.

Personel bilgilerini kaydedin

Personel girişi yapabilir, işçilerinizi tüm bilgileriyle (özlük bilgileri, sicil kartları, puantaj işlemleri, borç ve devir tanımlamaları, izin kartları, özel notlar, işçi talepleri, vb.) sisteme kaydedebilir, bu bilgileri dilediğiniz gibi güncelleyebilir, dilediğiniz yerden erişebilir ve bordrolarınızı daima en güncel ve doğru bilgilerle hazırlayabilirsiniz.

İşçi bilgilerinizi güvenle saklayın

İşçi bilgilerini ve bordrolarını uzun süre güvenle saklayabilirsiniz.

Bordrolarınızı çalışanlarınızla paylaşın

Oluşturduğunuz bordroları çalışanlarınızla ve mali müşavirinizle paylaşabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Bordro yönetimi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Kontrollü büyümek isteyen KOBİ’lerin çözümü Mikro Jump’ın İşletme Yönetimi Çözümleri paketindeki Personel Yönetimi programıyla çalışanlarınızı sicil kartlarından puantaj işlemlerine, borç ve devir tanımlamalarından izin kartlarına kadar detaylı şekilde ve zahmetsizce takip etmenizi sağlar. Ayrıca Mikro Jump’ın Personel Yönetimi modülü ile e-Bildirge’yi Mikro Yazılım üzerinden SGK’nin sistemine doğrudan gönderebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Büyük işletmeleri uluslararası rekabete hazırlayan Mikro Fly, ana paketindeki Personel Yönetimi programıyla ise SGK’ya bağlı iş yerlerinizin ve statüsü ne olursa olsun tüm çalışanlarınızın yönetimini yapmanızı sağlar. Mikro Fly ile muhasebe bağlantısı, iş kolu, iş yeri, departman, kişi ve zaman bazında parametrik bölümlendirmeler de yapabilirsiniz. Ayrıca Mikro Fly’ın Personel Yönetimi modülü ile e-Bildirge’yi Mikro Yazılım üzerinden SGK’nin sistemine direkt gönderebilirsiniz.

Bilgi Al

ÇÖZÜMLER

Ana ürünlerle birlikte alabileceğiniz ek çözümler

İşletmenize en uygun çözümü seçin, işinizi baştan sonra kolayca yönetin

Sıkça Sorulan Sorular

Bir maaş bordrosu, doğru düzenlendiğinde işçiyi de işvereni de güvence altına alır. Dolayısıyla hem içeriği doğu şekilde düzenlenmeli hem de hesabı doğru yapılmalıdır. Kıymetli evrak olarak nitelendirilen bordrolar, işçilerin kazandığı ücretlerle bu ücretler üzerinden yapılan vergi, sigorta primi kesintilerini gösterdiği için tamamen gerçek rakamlardan oluşmalıdır. İşçiyi ve işvereni ilgilendiren hukuki davalar söz konusu olduğunda da önemli birer kanıt olarak sunulabildikleri için bordroların doğru biçimde düzenlenip saklanması elzemdir. İşçilere dair bilgilerin yer aldığı ücret hesap pusulaları olan bordroları online programlar üzerinden düzenleyip hesaplamak size hem vakitten tasarruf sağlar hem de maddi hataların önüne geçmenizi sağlar. Bordro programları sayesinde verimli bir personel yönetimi de yapmış olursunuz.

  • Personel girişi yapabilir, işçilerinizi tüm bilgileriyle (özlük bilgileri, sicil kartları, puantaj işlemleri, borç ve devir tanımlamaları, izin kartları, özel notlar, işçi talepleri, vb.) sisteme kaydedebilirsiniz.
  • Çalışan bilgilerinizi tek bir platform üzerinden başka hiçbir programa ihtiyaç duymadan kolayca görüntüleyip düzenleyebilirsiniz.
  • Personel bilgilerinizi dilediğiniz gibi güncelleyebildiğiniz için bordroları her zaman en güncel ve doğru bilgilerle hazırlarsınız.
  • İşçi bilgilerini ve bordrolarını uzun süre güvenle saklayabilirsiniz.
  • Oluşturduğunuz bordroları çalışanlarınızla ve mali müşavirinizle paylaşabilirsiniz.

Kontrollü büyümek isteyen KOBİ’lerin çözümü Mikro Jump’ın İşletme Yönetimi Çözümleri paketindeki Personel Yönetimi programıyla çalışanlarınızı sicil kartlarından puantaj işlemlerine, borç ve devir tanımlamalarından izin kartlarına kadar detaylı şekilde ve zahmetsizce takip etmenizi sağlar.

Büyük işletmeleri uluslararası rekabete hazırlayan Mikro Fly, ana paketindeki Personel Yönetimi programıyla ise SGK’ya bağlı iş yerlerinizin ve statüsü ne olursa olsun tüm çalışanlarınızın yönetimini yapmanızı sağlar. Mikro Fly ile muhasebe bağlantısı, iş kolu, iş yeri, departman, kişi ve zaman bazında parametrik bölümlendirmeler de yapabilirsiniz.

Hem Mikro Jump hem de Mikro Fly’ın Personel Yönetimi ile e-Bildirge’yi Mikro Yazılım üzerinden SGK’nin sistemine direkt gönderebilirsiniz.