Mikro_Yazilim_e_Bordro_a272d1246d

Mikro Yazılım ile
e-bordro kullanmanın
avantajını yaşayın

Mikro Yazılım ile e-bordro kullanın, bordrolarınızı KEP yoluyla tek tuşla elektronik olarak gönderin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

e-Bordroyu Mikro Yazılım ile kullanın

Mikro Yazılım ile bordo yönetimi ve personel takibi yaparak operasyonel verimliliğinizi artırabilirsiniz. e-Bordro sistemini Mikro Yazılım programlarıyla kullanarak personel girişi yapabilir, çalışanlarınızın özlük bilgileri, sicil kartları, puantaj işlemleri, borç ve devir tanımlamaları, izin kartları, talepleri vb. bilgilerle sisteme kaydedebilirsiniz.

Hızlı

Kolay

Verimli

e-Dönüşümü hızlandırır

ÖZELLİKLER

e-Dönüşümünüzü Mikro Yazılım ile yönetin

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Mikro Run ile ödeme ve tahsilatlarınızı izleyebilir, tanımladığınız banka bilgileri ile hesaplarınızı anlık olarak takip edebilir, çek ve senetlerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz. Böylece ne kadar nakdiniz olduğunu bilir, ödeme ve tahsilat programınızı buna göre yaparsınız.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Jump ile menkul varlıklarınızı kolayca yönetebilir, birden fazla işletmeniz varsa nakit akışınızı tek platformdan bütün olarak görebilirsiniz. Banka kredilerinizi takip edebilir, kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kayıt altına alabilir, ödemelerinizi zamanında yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly ile finansal süreçlerinizi zamandan tasarruf ederek yönetebilirsiniz. Ödeme ve alacak operasyonlarınızı verimli biçimde planlayabilir, nakit akışınızı anlık olarak takip ederek işletmenizin geleceğini etkileyecek kararları kolayca alabilirsiniz. Kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kaydedebilir, ödemelerinizi tam vaktinde yapabilirsiniz.

[Bilgi Al](/mikro-fly/

KAMPANYALAR

Mikro Yazılım’ın size özel kampanyalarından ve avantajlı paketlerinden yararlanın

BAŞARI HİKAYELERİ

Mikro Yazılım ile başaran müşteriler

ona_2x_77b3df1153

"Mikro Yazılım ile insan kaynaklarından personel yönetimine, e-faturadan karar-desteğe kadar kolaylıkla takip edebiliyoruz."

Tohum_logo_50797a6f45

"Kullanımı kolay ve pratik olan Mikro Yazılım ile raporlama süreçlerini sağlıklı şekilde yürütüyoruz. "

logo_9102f6c64a

"Mikro Yazılım, bizim gibi abonelik esasıyla ilerleyen firmalar için detaylı, anlaşılır ve alternatifli rapor seçeneklerini içinde barındıran; beklentilerin karşılandığı, tüm resmi güncellemeler konusunda hızlıca dönüş aldığımız güvenilir iş ortağımızdır."

Sıkça Sorulan Sorular

e-Bordro, çalışanlarınız için hazırladığınız ücret bordrolarını, imzalarını almaya gerek kalmadan KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) yoluyla tek tuşla elektronik ortamdan göndermenizi sağlayan sistemdir.

e-Bordro sisteminden 657 sayılı kanuna tabi tüm memurlar e-Devlet hesaplarına giriş yapıp faydalanabilir. Sözleşmeli ya da 4C sigortalı olarak çalışanlar e-bordro dökümü alamaz. Bu kişiler, çalıştıkları kuruma başvurarak maaş bordrosu talep edebilir.

e-Bordro kullanarak

  • Hız kazanırsınız: Personel uygulamaları aracılığıyla dışarı aktardığınız bordroları içe aktarım metoduyla e-bordro portalına alıp personelinize en kolay ve hızlı şekilde gönderin.
  • Operasyon yükünü hafifletirsiniz: Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) sayesinde ıslak imza zorunluluğunun neden olduğu operasyonel yükü ve baskı maliyetini ortadan kaldırın, zamandan tasarruf edin.
  • İK verimliliğini artırırsınız: Personel yönetiminin kolaylaşmasıyla insan kaynakları biriminizin verimliliğini artırın.
  • e-Dönüşümü güvenle hızlandırırsınız: Masaüstü ve bulut iş çözümleriyle tam uyumlu çalışın, belgelerinizi yüzde yüz kanuni geçerlilik sağlayarak senelerce güvenle saklayın, kendinizi ve işletmenizi güvenceye alın.

5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve 4857 sayılı İş Kanunu 37. madde uyarınca işveren iş yerinde ya da bankaya yaptığı ödemelerde işçiye ücret hesabını gösteren imzalı ya da iş yerinin bilgilerini içeren bir ücret pusulası tebliğ edip imzalatmak zorundadır. Her ay ücret bordrosu düzenlemeyen işverenler hakkında her bir geçersiz ücret pusulası için aylık asgari ücretin yarısı tutarında, idari para cezası kesilir.

e-Bordrodan yararlanmak için 657 sayılı kanuna tabi memur olmanız ve maaşlarınızın Kamu Harcama ve Muhasebe Bilişim Sistemi ile ödenmesi gerekir. Sözleşmeli veya 4C sigortalı olarak çalışan memurlar e-bordro hizmetinden faydalanamaz.