Fastsell Hızlı Satış Çözümü ile Tanışın,
Satışlarda Hızınıza Hız Katın!

Satış işlemleri, satış analizi ve raporlama, dövizli ve döviz fiyatlı satış, ürün yönetimi, kasa fişlerinin ve faturalarının e-Arşiv, e-Fatura olarak gönderimi gibi iş süreçlerinizi kolaylaştırın. Üstelik tanışmaya özel %20 indirim fırsatını kaçırmayın!

Whatsapp iletişim

Fastsell Hızlı Satış Çözümü ile Tanışın, Satışlarda Hızınıza Hız Katın!

Genel Bakış

Fastsell hızlı satış çözümü ile tek ekrandan otomatik olarak stok takibi yapabilir, ürünlerinizi yönetebilir, verilerinizi raporlayabilir, iş süreçlerinizi anlık takip edebilirsiniz. Satış performansınızı görebileceğiniz gösterge paneli; kasalarınızı, terazilerinizi tanıtabileceğiz stok tanıtım kartı, müşterilerinize nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleri sunan satış ekranı gibi üst düzey donanımlara sahip Fastsell Hızlı Satış ile işlemlerinize hız kazandırın.

Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly çözümleri ile tam entegre

Kapsamlı satış analizi ve raporlama

Dövizli satış

Ürün yönetimi

Stok takibi

İş süreç takibi

Online veya offline erişim

Kullanıcıya göre özelleştirilebilir yapı

Kasa fişi, fatura gibi belgelerin e-Arşiv, e-Fatura olarak gönderimi

Kiralama modeli ile maliyet avantajı

ÖZELLİKLER

Fastsell Hızlı Satış çözümü ile birlikte almanız gereken ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Her KOBİ’nin ihtiyacı Mikro Jump; finansal durum, nakit akışı, bütçeleme ve raporlama özellikleri ile işletmenizin geleceğine yönelik öngörülerde bulunmanızı kolaylaştırır. Ayrıca Mikro Jump ile birlikte kullanabileceğiniz Mikro Şirketim uygulaması ile zamandan tasarruf ederek detaylı raporlar üretebilir, işletmenize özel veri küpleri oluşturabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Büyük işletmeleri hedefine ulaştıran Mikro Fly ile hem finansal süreçlerinizi zamandan tasarruf ederek yönetebilir, hem sabit kıymet yönetimi yapabilir, hem de sisteme tanımladığınız verilerinizden zengin raporlar oluşturabilirsiniz. Mikro Şirketim uygulaması ile tüm datanızı dilediğiniz ayrıntıya göre inceleyebilir, mevcut veri küplerini ya da kendi oluşturduklarınızı kullanarak işletmenizin geleceğine daha kolay yön verebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d_57c322e027

Mikro Run

Büyümeyi hedefleyen işletmelerin tercihi Mikro Run ile müşterilerinizi sisteme tanımlayabilir, sipariş ve irsaliye düzenleyebilir, bu irsaliyeleri tek tuşla faturaya dönüştürebilirsiniz. Müşteri bazında satış dağılımınızı, özet bakiyesini, geçmiş işlem detayları görebilir ve bunun gibi satış analizleri yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly ile tam entegre çalışır.

Başta büfe, market, kasap, şarküteri, kuruyemişçi, giyim mağazası vb. olmak üzere tüm küçük, orta ve büyük ölçekli tüm işletmelerin satış süreçlerini hızlandırır.

*Tek ekrandan otomatik olarak stok takibi yapabilir, ürünlerinizi yönetebilir, verilerinizi raporlayabilir, iş süreçlerinizi anlık takip edebilirsiniz.

*Evraklarınızı ihtiyacınıza göre tasarlayabilirsiniz.

*Puan promosyon modülü ile müşterilerinize özel teklifler hazırlayabilirsiniz.

*Her şube veya kasa için özel tasarlanmış fişler oluşturabilirsiniz.

*Uyumlu terazilerini cihazlarınıza bağlayarak programla entegre çalıştırabilirsiniz.

Evet. Fastsell hızlı satış çözümü ile kapsamlı veri ve satış analizi yapabilir, işlemlerle ilgili detaylı rapor alabilirsiniz.

Kasadan kesilen fiş ve faturaların e-Arşiv/e-Fatura olarak gönderilmesini sağlayacak tanımları yönetim modülü sayesinde yapabilirsiniz.