2_052d14e611

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Faturalarınızı kolayca takip edin, tahsilatlarınızı hızlandırıp işletme karlılığınızı artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Faturalarınız kontrol altında!

Mikro Yazılım programları faturalarınızı kolayca düzenleyebilir, takip edebilir ve optimize olan faturalama süreci sayesinde işlemlerinizi hızlandırarak tahsilatlarınızı vaktinde yapabilirsiniz. Böylece işletme karlılığınızı da artırırsınız.

Faturalarınızı hatasız düzenleyin

Fatura takip programları ile faturalarınızı doğru bilgilerle düzenleyebilir, faturalama sürecindeki maddi hataların önüne geçebilirsiniz.

Müşterinizle kolayca anlaşın

Fatura takip programı sayesinde faturalarınızı henüz kesmeden önce müşterilerinizle paylaşarak belgenizdeki tüm detaylar üzerinde mutabık kalabilirsiniz. Böylece hatalar yüzünden oluşan zaman kaybının önüne geçersiniz.

Maliyetlerinizi azaltın

Fatura takip programları ile baskı ve kargolama süreçlerini ortadan kaldırarak maliyetten tasarruf edebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Fatura takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Küçük işletmelerin, serbest meslek sahiplerinin ve esnafın hayatını kolaylaştıran Mikro Yazılım çözümü Mikro Run ile kolayca fatura düzenleyip kesebilir, oluşturduğunuz faturaları anlık olarak takip edebilirsiniz. Mikro Run’ın Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile satış irsaliyelerinizi zahmetsizce faturaya dönüştürebilir; Satınalma ve Tedarikçi Yönetimi modülü ile ise mal kabullerinizde kolayca irsaliye girişi yaparak onları da kolayca faturaya çevirebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Sağlıklı büyümek isteyen KOBİ’lerin tercihi Mikro Jump’ın ana paketinde bulunan Satış ve Müşteri Yönetimi modülü sayesinde satışlarınızı tekliften siparişe, tüm aşamalarında kolayca yönetebilir, rezervasyon, lojistik, sevkiyat ve faturalama süreçlerinizi verimli şekilde yönetebilirsiniz. Aynı ürünün Satınalma ve Tedarikçi Yönetimi modülü ile irsaliye ve faturalama süreçlerinizi optimize edebilir, karlılığınızı hızla pozitif yönde ivmelendirebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

En büyük olma yolundaki büyük işletmelerin çözümü Mikro Fly’ın ana paketinde bulunan Satış ve Müşteri Yönetimi modülü sayesinde satışlarınızı tekliften siparişe, tüm aşamalarında kolayca yönetebilir, rezervasyon, lojistik, sevkiyat ve faturalama süreçlerinizi verimli şekilde yönetebilirsiniz. Aynı ürünün Satınalma ve Tedarikçi Yönetimi modülü ile irsaliye ve faturalama süreçlerinizi optimize edebilir, karlılığınızı hızla pozitif yönde ivmelendirebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Tahsilatlarınızın elinize vaktinde geçmesi, yalnızca pozitif nakit akışı sağlayıp karlılığınızı artırmaz, aynı zamanda işletmenizin ticari ilişkilerini iyileştirip geleceğini de güvence altına alır. Siz de faturalama işlemlerinizi bir fatura takip programı aracılığıyla gerçekleştirerek işlemlerinizi kolayca ve hızla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Faturalarınızı doğru bilgilerle düzenler, olası maddi hataları engellersiniz.
  • Faturalarınızı kesmeden önce müşterilerinizle paylaşabilir, hızlıca mutabakat sağlayarak zaman kaybının önüne geçersiniz.
  • Yazdırma ve kargolama süreçlerini ortadan kaldırarak maliyetleri azaltırsınız.
  • Oluşturduğunuz faturaları dijital ortamda uzun süre güvenle saklar, dilediğiniz belgeye dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.
  • Optimize olan faturalama süreci sayesinde işlemlerinizi daha hızlı yapar, tahsilatlarınızı vaktinde alırsınız. Böylece işletme karlılığınızı da artırırsınız.

Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly ile kolayca fatura düzenleyip kesebilir, oluşturduğunuz faturaları anlık olarak takip edebilirsiniz.