i_Stock_905049450_7f30db6fe5_d6ca9ba8d3

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Finans yönetimi programı kullanın; nakit akışınız ile cari hesaplarınızı anlık olarak takip edin, müşteri ve tedarikçilerinizin durumunu görün ve tüm mali işlemlerinizi kontrol altında tutun.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Mikro ile finans yönetimi çok kolay!

Mikro Yazılım programları ile cari hesaplarınız dahil tüm hesaplarınızı ve nakit akışınızı anlık olarak takip edebilir, müşteri bütün mali işlemlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Nakit akışınızı izleyin

Tüm nakit ve hesaplarınızı her an takip edin.

Müşteri ve tedarikçilerinizin durumunu görün

Müşteri ve tedarikçilerinizin anlık durumunu görerek mali işlemlerinizi kontrol altında tutun.

Veri güvenliği sağlayın

Tüm mali işlemlerinizi personel hatasını minimize ederek, güvenle, yaptıklarınızı analiz etmenizi sağlayan raporlar alarak yapabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Finans yönetimi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Mikro Yazılım’ın küçük işletmelere özel çözümü Mikro Run’ın Gider ve Parasal Hareketlerin Yönetimi modülü ile ödeme ve tahsilatlarınızı izleyebilir, tanımladığınız banka bilgileri ile hesaplarınızı anlık olarak takip edebilir, çek ve senetlerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz. Böylece ne kadar nakdiniz olduğunu bilir, ödeme ve tahsilat programınızı buna göre yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

KOBİ’lerin tercihi Mikro Jump’ın ana paketinde bulunan Finans Yönetimi modülü ile ise finansal durumunuzu ve nakit akışınızı bir bakışta görür, işletmenizin geleceğini ilgilendiren kritik kararları daha hızlı alabilirsiniz. Ayrıca banka kredileri takibi ile kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kaydedip ödemelerinizi zamanında yapabilirsiniz. Böylece tüm menkul varlıklarınızı etkili şekilde yönetebilirsiniz. Muhasebe programı ile birlikte kullanarak tüm finansal süreçleri kolayca takip edebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Büyük işletmelerin çözüm ortağı Mikro Fly’ın ana paketinde bulunan Finans Yönetimi modülü ile ise finansal durumunuzu ve nakit akışınızı bir bakışta görür, işletmenizin geleceğini ilgilendiren kritik kararları daha hızlı alabilirsiniz. Ayrıca banka kredileri takibi ile kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kaydedip ödemelerinizi zamanında yapabilirsiniz. Böylece tüm menkul varlıklarınızı etkili şekilde yönetebilirsiniz. Muhasebe programı ile birlikte kullanarak tüm finansal süreçleri kolayca takip edebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Hesap ve nakdiniz ile nakit akışınızı izlemek, cari hesaplarınızı anlık olarak takip etmek, müşteri ve tedarikçilerinizin durumunu görmek ve tüm mali işlemlerinizi kontrol altında tutmak için etkili bir finans yönetimine ihtiyacınız var. Tüm bu işlemleri personel hatasını minimize ederek, veri güvenliği sağlayarak ve yaptıklarınızı analiz etmenizi sağlayan raporlar alarak yapmak istiyorsanız finans yönetiminizi online programlarla gerçekleştirebilirsiniz.

Finans yönetimi çözümlerinin sunduğu modüller ile şirketinizin tahsilat, ödeme ve diğer tüm mali işlemlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Programınıza tanımladığınız banka bilgileri sayesinde hesaplarınızı da izleyebilir ayrıca çek ve senet takibi yapabilirsiniz. Bu sayede gelir ve giderlerinizi daima kontrol altında tutarsınız. Finans yönetimi programları verilerinizi de güvenle saklar ve onlara dilediğiniz zaman dilediğiniz cihazdan erişmenizi sağlar.

Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly ile etkili finans yönetimi yapabilirsiniz.