muhasebe_yazilimi_programi_9458d3e448

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Muhasebe programı kullanın, tüm menkul varlıklarınızı verimli şekilde yöneterek işletme karlılığınızı artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Muhasebe yönetiminin kolayı Mikro'da

Mikro Yazılım'ın muhasebe programları sayesinde finansal durumunuzu ve nakit akışınızı bir bakışta görebilir; böylece tüm menkul varlıklarınızı etkili şekilde yönetebilirsiniz.

Ödeme ve tahsilatlarınızı zamanında yapın

Kaydettiğiniz müşteri ve fatura bilgileri sayesinde yaklaşan ödeme ve tahsilat günlerinizi kolayca görüntüleyip tatsız sürprizleri meydana gelmeden engelleyebilirsiniz.

Finansal durumunuzu ve hesaplarınızı takip edin

Hızlıca e-fatura veya e-arşiv faturaları hazırlayabilir, kasa nakdinizi ve banka hesaplarınızı izler, çek ve senetlerinizi takip edersiniz.

Stok ve depo yönetimi yapın

Stok ve depo yönetimi yapabilir, maliyetlerinizi ve satış sonrası kârlılığınızı kontrol edebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Muhasebe yönetimi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro’nun orta ölçekli işletmelere özel çözümü Mikro Jump’ın İşletme Yönetimi Çözümleri paketindeki Genel ve Sabit Kıymetler Muhasebesi Yönetimi modülü ile muhasebenizi etkin biçimde yönetebilirsiniz. Defter, mizan, bilanço, mali tablolar, yıllık bildirim ve beyannamelerinizi kolayca oluşturabilir, işletmenizin tüm sabit kıymetlerini sisteme kaydederek zimmet yerlerini belirleyebilir, faydalı ömür tanımlarını, finansal sözleşmelerle ilgili tanımlamalarını yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Büyük hedefleri olan büyük işletmelerin tercihi Mikro Fly’ın ana paketindeki Genel ve Sabit Kıymetler Muhasebesi Yönetimi defter, mizan, bilanço, mali tablolar, yıllık bildirim ve beyannamelerinizi kolayca oluşturabilir, işletmenizin tüm sabit kıymetlerini sisteme kaydederek zimmet yerlerini belirleyebilir, faydalı ömür tanımlarını, finansal sözleşmelerle ilgili tanımlamalarını yapabilirsiniz. Mikro Fly ile amortisman ve yeniden değerleme meblağlarını muhasebeleştirip enflasyon düzeltmesi ve muhasebe yazılımı uyarlamalarıyla ilgili detaylı raporlar alabilir, tüm ticari program ihtiyaçlarınızı çözümleyebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Bin bir emekle kurduğunuz işletmenizin sağlıklı biçimde büyümeye devam etmesi için hem kurumsal kaynaklarınızı etkin biçimde planlamalı hem de iş akışınızın sorunsuz şekilde gerçekleştiğinden emin olmalısınız. Bu yüzden sizinle kurumsal bir iş ortağı gibi çalışıp işlerinizi uçtan uca takip etmenizi sağlayan etkili muhasebe programları kullanmalısınız.

Muhasebe yazılımı programları ile finansal durumunuzu aktif olarak takip edersiniz. Kaydettiğiniz müşteri ve fatura bilgileri sayesinde yaklaşan ödeme ve tahsilat günlerinizi kolayca görüntüler, tatsız sürprizleri meydana gelmeden engellersiniz. Hızlıca e-fatura veya e-arşiv faturaları hazırlayabilir, kasa nakdinizi ve banka hesaplarınızı izler, çek ve senetlerinizi takip edersiniz. Stok ve depo yönetimi yapabilir, maliyetlerinizi ve satış sonrası kârlılığınızı kontrol edebilirsiniz.

İşiniz için doğru muhasebe programları Mikro Yazılım’da

  • Mikro’nun her ölçekten şirkete uygun özel yazılımları ile şirketinizin finansal operasyonlarını kolayca ve zamandan tasarruf ederek yönetebilirsiniz.
  • Mikro’nun ihtiyaçlarınıza uygun olarak şekillenen yazılımlarından birini seçerek muhasebe süreçlerinizi optimize edebilir ve bu sayede kârlılığınızı artırabilirsiniz.
  • Mikro Yazılım’ın muhasebe çözümleri ile kullanmayacağınız özellikler için ek bir ücret ödemez, ihtiyacınız olduğunda kullandığınız programın ek çözümlerinden alabilir ya da bir üst programa fiyat avantajıyla geçebilirsiniz.