Sağlıklı Büyüyen İşletmelerin Ön Muhasebe Programı Bizmu

Mikro Ürünler 2dk
Mikro Ürünler

İstediği zaman istediği yerden çalışan, 7/24 mobil ve mütemadiyen sosyal biri olduğunuzu biliyoruz. Teknoloji üzerindeki hakimiyetiniz malumumuz. Hatta dijitali sizin icat ettiğinize dair şüphelerimiz dahi var.
İçinizdeki özgür ruhu selamlıyor, yaratıcı kişiliğinizi ve taze girişiminizi kutluyoruz! Sizin gibi yeni nesil bir girişimcinin, yeni nesil ihtiyaçlarının olduğunun farkındayız. Bu yüzden, muhasebenizi kolayca yapıp asıl enerjinizi işletmenizi büyütmeye ayırın diye yeni nesil ön muhasebe programı Bizmu’yu tasarladık!

Neden Bir Online Ön Muhasebe Programına İhtiyacınız Var?

Çünkü, iyi bir online ön muhasebe programının sunduğu avantajlarla işinizi kolaylaştırırsınız!

 • Verimlilik: Gözünüzde büyüyen işler sadeleşir, zamanınız ve enerjiniz size kalır.
 • Online ve mobil erişim: Muhasebe ve faturalama süreçleriniz dijitalleşerek dünyanın her yerinden ve internete bağlanan her cihazdan kolayca yönetilebilir hale gelir.

Bizmu Nedir?

Bizmu, e-Fatura’lı temel ön muhasebe programıdır.
Bulut tabanlı ve mobil desteğe sahip bir uygulama olan Bizmu, küçük ve orta ölçekli işletmelerin e-fatura, e-arşiv fatura (İnteraktif) ve e-SMM gibi e-belge operasyonlarını internet bağlantısı olan her yerden dilediği an gerçekleştirmelerine imkan tanır.
Fatura ve stok takibi, gelir gider hesaplama ve raporlama gibi temel ön muhasebe işlemlerini kolayca sürdürebilmelerine yardımcı olur.

Neden Bizmu?

Çünkü Bizmu, Türkiye’nin en köklü yazılım üreticisi Mikro Yazılım’ın tecrübesini yeni nesil ön muhasebe yöntemleriyle buluşturur. Bu buluşmadan, girişiminizi destekleyen, işletmenizin sağlıklı biçimde büyümesine yardım eden bir güç doğar.

 • Bizmu, sade arayüzüyle hızlı ve kolay bir kullanım sunar. Ayrıca, bakım ve geliştirme maliyeti yoktur.
 • Finansal operasyonlarınızı istediğiniz her an, dünyanın her yerinden yönetmenizi sağlar.
 • 7/24 yanınızdadır, aklınıza takılan her soruyu anında yanıtlar.
 • Verilerinizi anlamlı bilgilere dönüştürerek işletmenizin geleceğine daha kolay yön vermenizi sağlar.
  Finansal operasyonlarınızı detaylı şekilde raporlar. Hem ayı nasıl kapatacağınızı bilirsiniz, hem de kârlılığınızı ölçersiniz.
 • Erken uyarı sistemiyle aksiyonlarınızı zamanında almanızı sağlar; canınız kötü sürprizlerle sıkılmaz.
  Gelir-gider yönetiminizi etkin biçimde yapmanıza yardım eder; karar alma süreçlerinizi hızlandırır.

Bizmu ile neler yapabilirsiniz?

Bizmu’yla yapabileceklerinizin sınırı yok!

 • Fatura Takibi: Faturalarınızı hızlı ve kolayca keser, tahsilatlarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz.
 • Müşteri ve Tedarikçi Yönetimi: Müşteri ve tedarikçilerinizin bakiyesini anında görür, ödeme ve tahsilatlarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz. Böylece işletmenizin nakit akışını kolayca yönetebilirsiniz.
 • Gelir-Gider Takibi: Tahsilat ve ödemelerinizin durumunu görebilir, işletmenizin nakit akışını kontrol altında tutabilirsiniz. Gider fiş ve faturalarınıza görsel ekleyerek gider takibinizi detaylandırabilirsiniz.
 • Stok ve Depo Yönetimi: Stoklarınızın güncel durumunu görüp satışlarınızı kolayca yönetebilirsiniz.
 • Raporlama: Kazancınızı ve giderlerinizi anlık olarak görüp işletmenizin ne kadar kâr ettiğini bilirsiniz.
 • E-Fatura: Faturalamalarınızı bir tıkla ekonomik şekilde yapabilir, iş yükünüzü azaltıp tahsilat sürecinizi hızlandırabilirsiniz. e-Arşiv Fatura (İnteraktif) ile e-faturalı olmadan da e-arşiv fatura kesebilirsiniz.
 • Ayrıca Bizmu mali müşaviriniz ile uyumlu çalışma imkanı sunarak fiş ve faturalarınızın mali müşavirinizin muhasebe programına aktarımını kolaylaştırır. Böylece; mali müşavirinizin de işlem süreci hızlanır.

Bizmu’yu hemen şimdi denemeye başlayın!