i_Stock_503554754_6ad3b976ca

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Mikro Yazılım’ın İK modülü olan ticari programları ile işletme organizasyonunuzu bir bakışta görün, tüm çalışanlarınızı etkili şekilde yönetin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Nakit akışınız kontrol altında

Dünyanın her yerinden erişebileceğiniz Mikro Yazılım personel yönetimi yazılımları ile şirketinizin en önemli kaynağı olan insan kaynaklarını dijital bir ortama taşıyarak İK'yı ilgilendiren tüm süreçlerinizi kolaylıkla ve yüksek veri güvenliği sağlayarak yönetebilirsiniz.

Personelinizi A'dan Z'ye kolayca takip edin

Özlük yönetimi, izin ve mesai yönetimi, zimmet yönetimi, bordro ve eğitim takibi yapabilir; çalışanlarınıza ait özgeçmiş, iletişim bilgisi, sertifika gibi tüm evrakları kaydedebilir; maaş hakedişlerini hesaplayarak puantaj takibi yapabilirsiniz.

Harcama ve avansları yönetin

Harcama ve avansları kaydedip takip edebilir, kolayca rapor alabilir, takip ettiğiniz tüm süreçlere dair takvim oluşturabilir ve performans yönetimi yapabilirsiniz.

Muhasebe ile entegre çalışın

Muhasebe programı ile entegre çalışarak şirketinizin finansal süreçlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

İK takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Eğer 50 ve üzeri çalışanınız varsa hedeflerinize sizinle birlikte uçan Mikro Yazılım çözümü Mikro Fly ile etkin bir insan kaynakları yönetimi yapabilirsiniz. Büyük işletmelerin tercihi Mikro Fly’ın İşletme Yönetimi Çözümleri’nden biri olan İnsan Kaynakları Yönetimi modülü ile çalışanlarınızı işe alımdan işten ayrılana dek izin, performans, kariyer ve eğitim alanlarında takip edebilir, onları bilgi, yetenek ve birikimlerine göre değerlendirebilirsiniz. Mikro Fly ile çalışanlarınızın performanslarını ölçerek onlar için doğru bir kariyer ve eğitim planlaması yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm insan kaynakları yazılım çözümlerini Mikro Fly’da bulabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Bilgi teknolojilerinin altın çağında yaşıyoruz. Böyle bir dönemde neden işletmemizi ileriye taşıyacak teknolojilerden faydalanmayasınız? ERP programı ile işletmenizi tek bir platform üzerinden yönetebilirsiniz. Dünyanın her yerinden erişebileceğiniz personel yönetimi yazılımları ile şirketinizin en önemli kaynağı olan insan kaynaklarını dijital bir ortama taşıyarak İK’yı ilgilendiren tüm süreçlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  • Özlük yönetimi, izin ve mesai yönetimi, zimmet yönetimi, bordro ve eğitim gibi konuların takibini yapabileceğiniz insan kaynakları yönetimi programları, size hem yüksek veri güvenliği sağlar hem de çalışanlarınıza dair sahip olduğunuz tüm bilgileri tek bir platform üzerinden görüntülemenize olanak verir. Muhasebe programı ile de entegreli çalışan ik programı sayesinde şirket işlerini daha kolay takip edebilirsiniz.
  • Çalışanlarınıza ait özgeçmiş, iletişim bilgisi, sertifika gibi tüm evrakları da kaydedebileceğiniz bu programlarla maaş hakedişleri hesaplayıp puantaj takibi de yapabilirsiniz.
  • Bu programlarla aynı zamanda harcama ve avansları kaydedip takip edebilir, kolayca rapor alabilir, takip ettiğiniz tüm süreçlere dair takvim oluşturabilir ve performans yönetimi yapabilirsiniz.