imalat_muhasebe_programi_9a789afa5b_2_5882445244

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

İhtiyaçlarınız gözetilerek tasarlanmış imalat muhasebe programları ile muhasebe işlemlerinizi kolayca ve zamandan tasarruf ederek yapın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

İmalatınız kontrol altında

Mikro Yazılım programları ile imalat yapan işletmenizin imalat takibi ve muhasebe işlemlerini zamandan tasarruf ederek gerçekleştirebilirsiniz.

İmalat süreçlerinizi takip edin

Hammadde ve mamül arası dönüşümleri kolaylıkla gerçekleştirebilir, depolamayla ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Muhasebenizi yönetin

Fiş, fatura ve irsaliye düzenleyebilir, ciro takibi yapabilir, taksitli satış ve taksit takibi yapabilir, hazırlanan raporlarla verimliliğinizi artırabilir, bankalarla entegrasyonunuzu sağlayabilir, SMS aracılığıyla alıcı bilgilendirmesi yapabilirsiniz.

Barkodlu işlem yapabilirsiniz

Barkoda dair her türden işleminizi gerçekleştirebilir, yazar kasa ve POS makineleriyle entegrasyon sağlayabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Gelir gider takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Küçük işletmelerin onlarla beraber büyüyen muhasebe çözümü Mikro Run ile imalat firmanızın ihtiyaç duyduğu her türden muhasebe sürecini kolayca yönetebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Büyümek için zıplayan işletmelerin çözüm ortağı Mikro Jump ile firmanızın ihtiyaç duyduğu her türden muhasebe sürecini kolayca yönetebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Uluslararası rekabete hazırlanan büyük şirketlerin çözüm ortağı Mikro Fly sayesinde imalat firmanızın ihtiyaç duyduğu her türden muhasebe sürecini kolayca yönetebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

İmalat ya da üretim sektöründe faaliyet gösteren bir firmanız mı var? Bu durumda sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmış bir imalat muhasebe programı kullanarak firmanızı sektörel rekabette avantajlı kılmanızı tavsiye ederiz. İmalat muhasebe programı sizlerin ihtiyaçları gözetilerek tasarlanmış ve muhasebe işlemlerinizi kolayca ve zamandan tasarruf ederek gerçekleştirmenizi sağlayan programın adıdır.

Bir imalat firması olarak zamanın ve işgücünün sizin için, rekabetin bu denli arttığı arttığı günümüzde, ne kadar değerli olduğu ortadadır. Bu nedenle muhasebe işlemleriniz için iyi bir imalat muhasebe programı kullanmanız sizin avantajınıza olacaktır.

İmalat muhasebe programı kullanmanızın bazı yararları şunlardır:

  • Hammadde ve mamül arası dönüşümleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz
  • Depolamayla ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz
  • Fiş, fatura ve irsaliye düzenleyebilirsiniz
  • Ciro takibi yapabilirsiniz
  • Taksitli satış ve taksit takibi yapabilirsiniz
  • Hazırlanan raporlarla verimliliğinizi artırabilirsiniz
  • Bankalarla entegrasyonunuzu sağlayabilirsiniz
  • Barkoda dair her türden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz
  • SMS aracılığıyla alıcı bilgilendirmesi yapabilirsiniz
  • Yazar kasa ve POS makineleriyle entegrasyon sağlayabilirsiniz

30 yıllık tecrübesiyle yerli muhasebe yazılımı devi Mikro Yazılım’ın imalat firmanız için en uygun muhasebe çözümleriyle hemen tanışın! Küçük işletmelerin yol arkadaşı Mikro Run, orta ölçekli firmaların çözüm ortağı Mikro Jump ve uluslararası
rekabete hazırlanan büyük şirketlerin yazılımı Mikro Fly ile imalat firmanızın her türden muhasebe işlemlerinizi hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirebilir, işlemenizin verimliliğini artırabilirsiniz. Mikro Run, Mikro Fly ve Mikro Jump’ı denemek ve Mikro Yazılım avantajlarından yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin!

Öncelikle gelir ve giderlerinizi kategorilendirin; böylece ana gelir kaynaklar ile giderleri görebilir, gelecek yatırım ve harcamalarınıza daha kolay yön verebilirsiniz. Ayrıca kullandığınız programa banka ve hesaplarınızı ekleyin; bu sayede tek ekrandan gelir gider takibi yaparak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Son olarak harcama ve gelirlerinizi anında kaydedin; böylece nakit akışınızı her an kontrol altında tutar ve iş yeri kârlılığınızı anlık olarak ölçümleyebilirsiniz.