i_Stock_1153209533_b0bce818d6_e6e5a455a0

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Bordroları ticari programlar ile düzenleyip hesaplayarak hem zamandan tasarruf sağlayabilir ve işletme kârlılığınızı artırabilirsiniz.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Personel yönetiminin kolayı Mikro'da

Mikro Yazılım programları ile etkili maaş takibi ve insan kaynakları yönetimi yapın.

Personel takibi yapın

Çalışanlarınızı özlük bilgileri, sicil kartları, puantaj işlemleri, borç ve devir tanımlamaları, izin kartları, talepleri, vb. detaylarla sisteminize kaydedebilir, tüm bu bilgileri en güncel halleriyle tek bir ekran üzerinden kolayca takip edebilirsiniz. Personel bilgilerini güvenle saklayıp bu bilgilere dilediğinizde saniyeler içinde erişebilirsiniz

En güncel bordroyu hazırlayın

Çalışanlarınızın bilgilerini istediğinizde düzenleyebilir, maaş bordrolarını hep en doğru ve güncel bilgilerle hazırlayabilirsiniz.

Belgelerinizi kolayca paylaşın

Oluşturduğunuz maaş bordrolarını hem personeliniz hem de mali müşaviriniz ya da muhasebe çalışanlarınızla paylaşabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Maaş takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Kontrollü büyümek isteyen KOBİ’nizde etkili bir maaş takibi ve insan kaynakları yönetimi yapmak istiyorsanız Mikro Jump’ın İşletme Yönetimi Çözümleri paketindeki Personel Yönetimi modülünü kullanabilirsiniz. Mikro Jump ile çalışanlarınızı sicil kartlarından puantaj işlemlerine, borç ve devir tanımlamalarından izin kartlarına kadar detaylı şekilde ve zahmetsizce takip edebilirsiniz. Hem Mikro Jump ile e-Bildirge’yi Mikro Yazılım üzerinden SGK’nin sistemine direkt gönderebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Hedefleri de kendisi gibi büyük, uluslararası rekabete hazırlanan bir işletmeniz varsa Mikro Fly’ın ana paketindeki Personel Yönetimi programı tam size göre. Mikro Fly ile SGK’ya bağlı iş yerleriniz ile statüsü ne olursa olsun tüm personelinizi kolayca yönetebilirsiniz. Çalışma şekli, iş kolu, departmanı, iş yeri vb. kriterler ile bölümlendirebilirsiniz. Mikro Fly ile e-Bildirge’yi Mikro Yazılım üzerinden SGK’nin sistemine direkt gönderebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Maaş bordroları gerek işçiyi gerekse işvereni güvence altına alan kıymetli evraklardır. İçeriklerinin doğru biçimde oluşturulması, personel maaş hesabının da hatasız yapılması gerekir. Bordrolar, çalışanların kazandığı ücretler ile bu ücretler üzerinden yapılan vergi ve sigorta primi kesintilerini de gösterir. İşçiyi ya da işveren, çalışanın iş günlerini ya da maaşını ilgilendiren herhangi bir konuda hukuki bir durumda karşı karşıya geldiğinde, bordro bir kanıt niteliği taşır. İşçilerin çalışma ve maaş bilgilerinin yer aldığı ücret hesap pusulaları olan bordroları ticari programlar ile düzenleyip hesaplayarak hem zamandan tasarruf sağlayabilir ve işletme kârlılığınızı artırabilirsiniz.

  • Çalışanlarınızı özlük bilgileri, sicil kartları, puantaj işlemleri, borç ve devir tanımlamaları, izin kartları, talepleri, vb. detaylarla sisteminize kaydedebilir, tüm bu bilgileri en güncel halleriyle tek bir ekran üzerinden kolayca takip edebilirsiniz.
  • Çalışanlarınızın bilgilerini istediğinizde düzenleyebilir, maaş bordrolarını hep en doğru ve güncel bilgilerle hazırlarsınız.
  • Personel bilgilerini güvenle saklayıp bu bilgilere dilediğinizde saniyeler içinde erişebilirsiniz.
  • Oluşturduğunuz maaş bordrolarını hem personeliniz hem de mali müşaviriniz ya da muhasebe çalışanlarınızla paylaşabilirsiniz.

Mikro Jump ve Mikro Fly ile etkili maaş takibi ve insan kaynakları yönetimi yapabilirsiniz.