Bu_muhasebe_programi_Personel_puantaji_yapmak_isteyen_her_sirkete_yazilim_609ee566c3

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Müşteri kayıt programı kullanarak müşterilerinizle sürdürülebilir ilişkiler kurabilir, işletme karlılığınızı artırabilirsiniz.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Müşteri yönetimi Mikro ile çok kolay

Mikro Yazılım programları ile işletmenizi ve tüm iş akışınızı müşteri odaklı hale getirebilir, müşteri bilgi ve etkileşimlerinizi kayıt altına alarak kontak yönetimi, satış süreci yönetimi, servis yönetimi ve kampanya yönetimi yapabilirsiniz.

Müşteri sadakati oluşturun

Tüm müşteri bilgi ve etkileşimlerini tek bir platforma kaydederek müşterilerinizle kurduğunuz iletişimin kalitesini yükseltebilir; bu sayede sürekli ve sadık müşterilerinizin sayısını artırabilirsiniz.

Satışlarınızı artırın

Müşterilerinizi ve isteklerini daha iyi anladıkça ürün ve hizmetlerinizin kalitesini artırabilir, satışlarınızı ile karlılık seviyenizi yükseltebilirsiniz.

Diğer programlarla entegre çalışın

Farklı programlara entegre olabilen müşteri kayıt programları yani CRM yazılımları ile böylece kontak yönetimi, satış süreci yönetimi, servis yönetimi ve kampanya yönetimi yapabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Müşteri takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

En büyük olmak istiyorsanız hedeflerinize sizinle birlikte uçan Mikro Fly ile siz de müşterilerinizi güvenle kayıt altına alabilir, etkili bir müşteri yönetimi yapabilirsiniz. Mikro Fly’ın İşletme Çözümleri arasındaki İlişkiler Yönetimi modülü, satış yaptığınız tüm müşterilerin (kişi ya da firma fark etmeksizin) sizinle kurduğu teması tüm detaylarıyla kaydedebilirsiniz. Bu ilişkileri belirlediğiniz faktörlere göre kategorilendirip işlem bazında aksiyon alabilirsiniz. Kurduğunuz sistem sayesinde müşterilerinizin istek ve beklentilerini daha iyi anlayıp işletmenize olan sadakatlerini artırabilirsiniz. Dilerseniz süreci stok takip programı ve satış yönetimi programı ile bir arada yönetebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerinize dair tüm cari bilgiler ile iletişimleri kaydedip takip etmenizi sağlayan programlara müşteri kayıt programı denir.

İşletmenizi, organizasyonunuzu, ekibinizi, ürün ve hizmetlerinizi ve iş akışınızı müşteri odaklı hale getirmek istiyorsanız müşterilerinizle sürdürülebilir ilişkiler kurup devam ettirmelisiniz. İşe, tüm müşteri bilgi ve etkileşimlerinizi kayıt altına alarak başlayabilirsiniz. Süreci, farklı programlara entegre olabilen müşteri kayıt programları yani CRM yazılımları ile devam ettirebilir böylece kontak yönetimi, satış süreci yönetimi, servis yönetimi ve kampanya yönetimi yapabilirsiniz. Müşteri kayıt programları ile yalnızca bir müşteri veri tabanı oluşturmakla kalmaz pazarlama çalışmalarınıza yardım edecek birçok çok yönlü dijital aracı da etkin şekilde kullanmaya başlarsınız.

  • CRM çözümleri sayesinde tüm müşteri bilgi ve etkileşimlerini tek bir platforma kaydederek müşterilerinizle kurduğunuz iletişimin kalitesini artırabilirsiniz. Böylece sürekli ve sadık müşterilerinizin sayısı da artar.
  • Siz müşterilerinizi ve isteklerini daha iyi anladıkça ürün ve hizmetlerinizin kalitesi de artar.
  • Satışlarınızı ve karlılık seviyenizi yükseltirsiniz.
  • Kaydettiğiniz, güvenle sakladığınız ve çalışanlarınızın dilediği zaman erişebildiği müşteri bilgileri sayesinde, organizasyon yapınız ve karar alma mekanizmanız daha verimli çalışır. Bu da kurum kültürünüz ile iş süreçlerinizin kalıcı olmasını sağlar.
  • Müşterilerinizin bilgilerini dilediğiniz tüm detaylarla sisteme kaydedebilirsiniz.
  • Müşterilerinizi ve potansiyel müşterilerinizi belirlediğiniz faktörlere göre tanımlayıp sınıflandırabilirsiniz.
  • Müşteri listeleri oluşturabilirsiniz.
  • Otomatize olan satış süreçleri ile satış personelinizin performansını takip edebilirsiniz.
  • Kampanya düzenleyip yönetebilirsiniz. Kampanyalarınızın sonucunda hangi hamlenin nasıl bir sonuç getirdiğini görüp pazarlama çalışmalarınızı daha verimli şekilde yönlendirebilirsiniz.
  • Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi operasyonlarınızı müşteri kayıt programlarınızla paralel şekilde yönetebilir, müşteri bilgilendirme, arama ve yönlendirme işlemlerini daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

En büyük olmak istiyorsanız hedeflerinize sizinle birlikte uçan Mikro Fly ile siz de müşterilerinizi güvenle kayıt altına alabilir, etkili bir müşteri yönetimi yapabilirsiniz.