nitrogen_d6f15afca9

Deponuzu Yönetmenin
Kolay Yolu İle Tanışın!

Stokların güncel takibi, raf ve adres takibi, stokların son kullanma tarihlerinin takibi, ürün stoklarının anlık izlenmesi gibi uçtan uca tüm depo işlemlerinizi kontrol altına alın, işinizi kolaylaştırın.

Bize Ulaşın
Whatsapp iletişim

Deponuzu Uçtan Uca Yönetin, Rahat Edin!

Genel Bakış

Mikro Jump ve Mikro Fly ile tam entegre çalışan Nitrogen, ürün stok miktarlarının doğru ve güncel takibi, ürün stok seviyelerinin anlık izlenmesi, raf ve adres takibi, stokların son kullanma tarihlerinin kontrolü gibi depo işlemlerinde, süreçleri hatasız yönetmenizi sağlar. Uçtan uca tüm depo işlemlerinizi kontrol altına alın, işinizi kolaylaştırın.

Mikro Jump ve Mikro Fly çözümleri ile tam entegre

Siparişe bağlı mal kabul ve sevk süreçlerinin yönetimi

Sipariş toplama ve sevkiyat ön hazırlık işlemleri

Stokların renk, beden, parti lot, seri no ve SKT kontrolleri

Raf ve adres takibi

Üretim süreçlerine destek

Tüm barkod tiplerine uyumlu ve QR desteği

Kolay kurulum ve kullanıcı dostu arayüz

Android, IOS ve web tabanlı erişim

ÖZELLİKLER

Depo çözümü ile birlikte almanız gereken ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Her KOBİ’nin ihtiyacı Mikro Jump; finansal durum, nakit akışı, bütçeleme ve raporlama özellikleri ile işletmenizin geleceğine yönelik öngörülerde bulunmanızı kolaylaştırır. Ayrıca Mikro Jump ile birlikte kullanabileceğiniz Mikro Şirketim uygulaması ile zamandan tasarruf ederek detaylı raporlar üretebilir, işletmenize özel veri küpleri oluşturabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Büyük işletmeleri hedefine ulaştıran Mikro Fly ile hem finansal süreçlerinizi zamandan tasarruf ederek yönetebilir, hem sabit kıymet yönetimi yapabilir, hem de sisteme tanımladığınız verilerinizden zengin raporlar oluşturabilirsiniz. Mikro Şirketim uygulaması ile tüm datanızı dilediğiniz ayrıntıya göre inceleyebilir, mevcut veri küplerini ya da kendi oluşturduklarınızı kullanarak işletmenizin geleceğine daha kolay yön verebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Nitrogen PDA Depo Çözümü, Mikro Api Servislerine uyumlu bir şekilde entegrasyon sağlayan, Mikro Yazılım’ın güvenli bir dikey çözümüdür.

Mikro Yazılım ile tam entegre çalışan Nitrogen çözümü ile mal kabul, üretim ve sevkiyat işlemleri, depo sevkiyatı, fason takibi, stok sayım, nakliye işlemlerini adres bazlı takip gibi işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlar.

Stokların; barkod, renk, beden, parti lot, seri no ve son kullanma tarihlerini detaylı olarak takip edebilirsiniz.

Android ve IOS mobil cihazların yanı sıra web tabanlı erişim sağlayabilirsin.

Demo formu ile 30 gün test lisansı ile deneyebilir ya da açık demo üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.