nitrogen_d6f15afca9

Deponuzu Yönetmenin
Kolay Yolu İle Tanışın!

Stokların güncel takibi, raf ve adres takibi, stokların son kullanma tarihlerinin takibi, ürün stoklarının anlık izlenmesi gibi uçtan uca tüm depo işlemlerinizi kontrol altına alın, işinizi kolaylaştırın.

Whatsapp iletişim

Genel Bakış

Deponuzu Uçtan Uca Yönetin, Rahat Edin!

Mikro Jump ve Mikro Fly ile tam entegre çalışan Nitrogen, ürün stok miktarlarının doğru ve güncel takibi, ürün stok seviyelerinin anlık izlenmesi, raf ve adres takibi, stokların son kullanma tarihlerinin kontrolü gibi depo işlemlerinde, süreçleri hatasız yönetmenizi sağlar. Uçtan uca tüm depo işlemlerinizi kontrol altına alın, işinizi kolaylaştırın.

Mikro Jump ve Mikro Fly çözümleri ile tam entegre

Siparişe bağlı mal kabul ve sevk süreçlerinin yönetimi

Sipariş toplama ve sevkiyat ön hazırlık işlemleri

Stokların renk, beden, parti lot, seri no ve SKT kontrolleri

Raf ve adres takibi

Üretim süreçlerine destek

Tüm barkod tiplerine uyumlu ve QR desteği

Kolay kurulum ve kullanıcı dostu arayüz

Android, IOS ve web tabanlı erişim

Özellikler

Depo çözümü ile birlikte almanız gereken ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Her KOBİ’nin ihtiyacı Mikro Jump; finansal durum, nakit akışı, bütçeleme ve raporlama özellikleri ile işletmenizin geleceğine yönelik öngörülerde bulunmanızı kolaylaştırır. Ayrıca Mikro Jump ile birlikte kullanabileceğiniz Mikro Şirketim uygulaması ile zamandan tasarruf ederek detaylı raporlar üretebilir, işletmenize özel veri küpleri oluşturabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Büyük işletmeleri hedefine ulaştıran Mikro Fly ile hem finansal süreçlerinizi zamandan tasarruf ederek yönetebilir, hem sabit kıymet yönetimi yapabilir, hem de sisteme tanımladığınız verilerinizden zengin raporlar oluşturabilirsiniz. Mikro Şirketim uygulaması ile tüm datanızı dilediğiniz ayrıntıya göre inceleyebilir, mevcut veri küplerini ya da kendi oluşturduklarınızı kullanarak işletmenizin geleceğine daha kolay yön verebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Mikro Nitrogen, depo yönetimi ihtiyacı olan her türlü işletme için uygundur. Özellikle, ürün stoklarının doğru ve güncel takibini yapmak isteyen, stok seviyelerini anlık olarak izlemek isteyen, raf ve adres takibi yapması gereken, stoklarının son kullanma tarihlerini kontrol etmek zorunda olan KOBİ’ler ve büyük işletmeler Mikro Nitrogen’i kullanabilir. Mikro Jump ve Mikro Fly çözümleri ile tam entegre çalışan bu yazılım, finansal süreçlerini ve sabit kıymet yönetimini optimize etmek isteyen işletmeler için de idealdir.

Mikro Nitrogen, depo yönetimini kolaylaştırmak için çeşitli özellikler sunar. Ürün stok miktarlarının doğru ve güncel takibi, raf ve adres takibi, stokların son kullanma tarihleri gibi önemli depo işlemlerini hatasız yönetmenizi sağlar. Siparişe bağlı mal kabul ve sevk süreçlerini yönetir, sipariş toplama ve sevkiyat ön hazırlık işlemlerini kolaylaştırır. Stokların renk, beden, parti lot, seri no ve SKT kontrollerini yapar. Ayrıca tüm barkod tiplerine uyumlu ve QR desteği sunar. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde Android, IOS ve web tabanlı erişim ile kolayca kullanılabilir.

Nitrogen ile depo yönetimi, işletmelere birçok avantaj sağlar:

  1. Doğru ve Güncel Stok Takibi: Ürün stok miktarlarının doğru ve güncel takibini yaparak envanter doğruluğunu artırır.
  2. Anlık Stok İzleme: Stok seviyelerini anlık olarak izleyerek stok yetersizliklerini veya fazlalıklarını önler.
  3. Raf ve Adres Takibi: Ürünlerin depo içindeki yerini kolayca bulmanızı sağlar.
  4. Son Kullanma Tarihi Takibi: Stokların son kullanma tarihlerini kontrol ederek ürün israfını ve kayıplarını azaltır.
  5. Hatasız Süreç Yönetimi: Siparişe bağlı mal kabul ve sevk süreçlerini, sipariş toplama ve sevkiyat ön hazırlık işlemlerini hatasız yönetir.
  6. Barkod ve QR Desteği: Tüm barkod tiplerine uyumlu ve QR desteği sunarak hızlı ve kolay envanter yönetimi sağlar.
  7. Kolay Kurulum ve Kullanıcı Dostu Arayüz: Android, IOS ve web tabanlı erişim ile kolay kurulum ve kullanım sunar.
  8. Üretim Süreçlerine Destek: Üretim süreçlerini destekleyerek verimliliği artırır.

Nitrogen PDA Depo Çözümü, Mikro Api Servislerine uyumlu bir şekilde entegrasyon sağlayan, Mikro Yazılım’ın güvenli bir dikey çözümüdür.

Mikro Yazılım ile tam entegre çalışan Nitrogen çözümü ile mal kabul, üretim ve sevkiyat işlemleri, depo sevkiyatı, fason takibi, stok sayım, nakliye işlemlerini adres bazlı takip gibi işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlar.