i_Stock_1220555318_e3345ec71d_08d19a17b8

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Ödeme takip programı kullanarak alacak verecek takibi yapın, cari hesaplarınızı etkili biçimde yönetin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Ödemelerinizi kolayca takip edin

Mikro Yazılım programları ile tahsilat ve ödemelerinizi kolayca takip edebilir, hem müşterileriniz hem de tedarikçilerinizle pürüzsüz bir iletişim sürdürerek nakit akışınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Nakit akışınızı bir bakışta görün

Ödeme takibi programlarıyla hem nakit akışınızı bir bakışta görebilir hem de bütçenizi daha kolay yönetebilirsiniz.

Hatasız ve hızlı hesap takibi yapın

Ödemelerinizin takibini defter ya da Excel üzerinden yapıyorsanız, verileriniz arttıkça hesaplarınızı yönetmekte güçlük çekebilirsiniz. Ödeme takip programı kullanırsanız defter kayıpları ya da formül hataları yüzünden oluşan hesap karışıklıklarını önleyebilirsiniz.

Kötü sürprizlerin önüne geçin

Ödeme ve tahsilat zamanlarınızı asla kaçırmaz, her zaman önceden program yapma şansını elde edersiniz.

ÖZELLİKLER

Ödeme takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Küçük işletmelerin muhasebe çözümü Mikro Run, program bünyesinde sunduğu Gider ve Parasal Hareketlerin Yönetimi modülü ile etkin bir ödeme takibi yapmanızı sağlar. Gelir gider programı ile tüm alacak ve vereceklerinizi anlık olarak takip eder, sisteme tanımladığınız banka hesaplarınızı aktif olarak izlersiniz. Sahip olduğunuz nakdi güncel olarak izlemenizi sağlayan modül, çek ve senet takibi de yapmanızı sağlar. Böylece ödeme ve tahsilat zamanlarınızı asla kaçırmaz, her zaman önceden program yapma şansını elde edersiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Kontrollü olarak büyümek isteyen KOBİ’lerin tercihi Mikro Jump ile etkili bir ödeme takibi yapabilirsiniz. Mikro Jump’ın ana paketinde bulunan Finans Yönetimi modülü ile hem finansal durumunuzu hem de nakit akışınızı bir bakışta görür, şirketinizin yönetimiyle ilgili kararları daha etkili şekilde alabilirsiniz. Modül ayrıca banka kredileri takibi ile kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini sisteme kaydederek ödemelerinizi de zamanında yapmanıza yardım eder. Böylece etkili bir menkul varlık yönetimi yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Hedefine uçarak ilerlemek isteyen büyük işletmelerin çözüm ortağı Mikro Fly ile de etkili bir ödeme takibi yapabilirsiniz. Mikro Fly’ın ana paketindeki Finans Yönetimi modülü finansal durumunuzu ve nakit akışınızı kontrol altına alabilir, şirketinizin geleceğini ilgilendiren kararları etkili şekilde alabilirsiniz. Ayrıca banka kredileri takibi ile kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini sisteme kaydedebilir, ödemelerinizi zamanında yapmanıza yaparak menkul varlık yönetiminde güçlenebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Tahsilat ve ödemelerinizi takip etmenizi sağlayan cari hesaplar, işletmenizin en önemli yapıtaşlarından biridir. Hem müşterileriniz hem de tedarikçilerinizle iletişiminizin pürüzsüz şekilde ilerlemesi hem de ödemelerinizi etkili biçimde takip ederek nakit akışınızı kontrol altında tutmanız için etkili bir ödeme takibi yapmanız gerekir.

Ödemelerinizin takibini defter ya da Excel üzerinden yapıyorsanız, verileriniz arttıkça hesaplarınızı yönetmekte güçlük çekebilirsiniz. Defter kayıpları ya da formül hataları yüzünden hesaplarınızda karışıklık yaşayabilirsiniz. Verilerinizin güvenliği için cari hesaplarınızı bir ödeme takibi programı ile kayıt altına almalısınız. Ödeme takibi programlarıyla hem nakit akışınızı bir bakışta görür hem de bütçenizi daha kolay yönetirsiniz.

Mikro Jump ve Mikro Fly ile etkili ödeme takibi yapabilirsiniz.