restaurant_muhasebe_c86ba80b33

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Restoran muhasebe programı kullanın, iş gücünden tasarruf ederek işletmenizin verimliliğini artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Restoran muhasebesi Mikro ile kolay

Mikro Yazılım'ın restoran muhasebenizi takip etmenizi sağlayan programları ile iş gücünden tasarruf ederek işletmenizin verimliliğini artırabilirsiniz.

Depo kontrolü yapın

Depo transferi ve kontrolü işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Muhasebenizi her detayıyla takip edin

Fiş, fatura, irsaliye işlemlerinizi yapabilir, ciro takibi yapabilir, nakit, kredi kartı gibi seçeneklerle satış yapabilir, müşteri bilgilendirmesi için SMS kullanabilir, bankalar ile entegrasyon sağlayabilirsiniz.

İK yönetimi yapın

Restoranınızın performansına dair raporlar alabilir, restoran çalışanlarınıza dair maaş ve avans ödemeleri dahil her türlü işlemi kolayca ve hızlı bir şekilde gerçekleştirip verimliliğinizi artırabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Restoran muhasebesi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Büyüme yolundaki KOBİ’lerin muhasebe çözümü Mikro Jump sayesinde bütün muhasebe süreçlerinizi kolayca izleyip yönetin. Mikro Jump’ın Depo ve Stok Yönetimi modülü ile restoran performansı raporları ve personel yönetimi gibi özellikleri sayesinde zamandan ve iş gücünden tasarruf edip restoranınızın rekabet gücünüze güç katın! Mikro Yazılım’ın restorana muhasebe programı sayesinde restoranınızın muhasebe işlemlerini kolaylıkla ve hatasız bir şekilde gerçekleştirin!

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Uluslararası rekabete hazırlanan büyük şirketlerin muhasebe çözümü Mikro Fly sayesinde bütün muhasebe süreçlerinizi kolayca izleyip yönetin. Mikro Fly’ın Depo ve Stok Yönetimi modülü ile restoran performansı raporları ve personel yönetimi gibi özellikleri sayesinde zamandan ve iş gücünden tasarruf edip restoranınızın rekabet gücünüze güç katın! Mikro Yazılım’ın restorana muhasebe programı sayesinde restoranınızın muhasebe işlemlerini kolaylıkla ve hatasız bir şekilde gerçekleştirin!

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Bir restoranınız mı var? Eğer öyleyse restoranınızın her türden ihtiyacını karşılayabilecek, kolay ve kullanıcı dostu bir restoran muhasebe yazılımı kullanmalısınız. Bu sayede zamandan ve iş gücünden tasarruf edebilir, işletmenizin verimliliğini artırabilirsiniz.

Bir restoran muhasebe programı kullanarak restaurantınız için gerekli bütün muhasebe işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Restoran muhasebe programı sayesinde:

  • Depo transferi ve kontrolü işlemlerinizi yapabilir,
  • Fiş, fatura, irsaliye işlemlerinizi yapabilir,
  • Ciro takibi yapabilir
  • Nakit, kredi kartı gibi seçeneklerle satış yapabilir
  • Müşteri bilgilendirmesi için SMS kullanabilir,
  • Bankalar ile entegrasyon sağlayabilir, ,
  • Restoranınızın performansına dair raporlar alabilir,
  • Restoran çalışanlarınıza dair maaş ve avans ödemeleri dahil her türlü işlemi kolayca ve hızlı bir şekilde gerçekleştirip verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly ile restoran muhasebenizi uçtan uca takip edebilirsiniz.