teknik_servis_e5d6687ff7

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Teknik servis programı kullanın, servis noktalarınızı uçtan uca yöneterek işletme karlılığınızı artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Mikro ile teknik servis takibinde kolaylık

Mikro Yazılım'ın tamir ve teknik servis yönetimi yapmayı sağlayan programlarıyla hizmetlerinizi planlayabilir, ekibinizi ve müşteri ilişkilerinizi yönetebilir ve tüm servis sürecini baştan sona takip ve kontrol edebilirsiniz.

Servisinizi verimli şekilde yönetin

Servisinizin günlük, haftalık ve aylık planını oluşturur, programınızı daha verimli yönetebilirsiniz. Standart hale getirdiğiniz iş süreciniz sayesinde zaman ve enerji kaybının önüne geçebilir, bu sayede maliyetlerinizi düşürüp karlılığınızı artırabilirsiniz.

Müşterilerinizle mükemmel bir iletişim kurun

Müşterilerinizi, iletişim bilgileri ve şirketinizle olan etkileşimlerine dair detaylarla birlikte sisteminize ekleyip kolayca takip edebilir, müşterilerinizle kurduğunuzun iletişimin kalitesini artırabilirsiniz. Güncel tuttuğunuz müşteri verileri sayesinde müşterilerinize daha iyi bir hizmet sunar, ekibinizi daha doğru yönlendirirsiniz.

Personelinizi takip edin

Teknik servis ekibinizin güncel durumunu takip edebilir, uygun çalışanlara kolayca iş emri atayabilir, personelinizin performansını anlık olarak izleyebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Teknik servis yönetimi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Jump’ın Sektörel Çözümleri arasındaki Tamir / Teknik Servis Yönetimi modülü ile siz de servis noktalarınızı uçtan uca yönetebilirsiniz. Müşterilerinizden gelen servis taleplerini, garanti dahilinde olsun ya da olmasın tek tuşla ilgili servis noktasına ve çalışanına iş emri olarak atayabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly’ın sektörel çözümlerinden biri olan Tamir / Teknik Servis Yönetimi modülü ile servis noktalarınızı tüm aşamalarında kolayca yönetebilirsiniz. Müşterilerinizden gelen servis taleplerini, garanti dahilinde olsa da olmasa da tek tuşla ilgili servis noktası ve çalışanına iş emri olarak atayabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Eğer satış sonrası teknik servis hizmeti veren bir işletmeniz varsa arızalı bir cihazın teknik servisinize girişinden sonraki süreç gerek işletmeniz gerekse müşteriniz için oldukça önemlidir. Teknik servis programları, hizmetlerinizi planlamanızı, ekibinizi ve müşteri ilişkilerinizi yönetmenizi ve tüm servis sürecini baştan sona takip ve kontrol etmenizi sağlar.

Bir teknik servis programı ile onarım, teslimat, iptal, fiyatlandırma, giriş gibi servis hizmetlerinin yönetim ve takibini kolayca sağlayabilirsiniz. Programınız müşterilerinizin bilgilerini, sattığınız ürüne ve verdiğiniz hizmete dair bilgileri ve geçmiş servis hizmetlerinizin ayrıntılarını sisteme kaydeder. Siz de bu bilgileri dilediğiniz zaman görüntüleyebilir, düzenleyebilir ya da silebilirsiniz. Teknik servis programınızın ilgili modülleri aracılığıyla sorumlu ekip çalışanınıza iş emri atayabilirsiniz.

Bir tamir ve teknik servis yönetimi programı ile,

  • Müşterilerinizi, iletişim bilgileri ve şirketinizle olan etkileşimlerine dair detaylarla birlikte sisteminize ekleyip kolayca takip edebilirsiniz.
  • Güncel tuttuğunuz müşteri verileri sayesinde müşterilerinize daha iyi bir hizmet sunar, ekibinizi daha doğru yönlendirirsiniz.
  • Müşterilerinizle kurduğunuzun iletişimin kalitesini artırırsınız.
  • Teknik servis ekibinizin güncel durumunu bilir, uygun çalışanlara kolayca iş emri atarsınız.
  • Personelinizin performansını anlık olarak izlersiniz.
  • Servisinizin günlük, haftalık ve aylık planını oluşturur, programınızı daha verimli yönetirsiniz.
  • Standart hale getirdiğiniz iş süreciniz sayesinde zaman ve enerji kaybının önüne geçersiniz. Bu sayede maliyetlerinizi düşürüp karlılığınızı da artırırsınız.
  • Oluşturduğunuz verilere işletmenizden yetkisi olan herkesin istediği zaman istediği yerden erişimini sağlarsınız. Böylece yönetim ve karar alma süreçlerinizi hızlandırırsınız.
  • Organizasyon yapınızda ya da ekibinizdeki değişikliklerin müşteri memnuniyetini ve hizmetinizin kalitesini etkilemesinin önüne geçersiniz.

Mikro Jump ve Mikro Fly ile teknik servis takibi yapabilirsiniz.