Bordro Programı | Mikro Yazılım ile İş Yükünü Azaltın

Bordro Programı

bordroNeden bir bordro programı kullanmalısınız?

Bir maaş bordrosu, doğru düzenlendiğinde işçiyi de işvereni de güvence altına alır. Dolayısıyla hem içeriği doğu şekilde düzenlenmeli hem de hesabı doğru yapılmalıdır. Kıymetli evrak olarak nitelendirilen bordrolar, işçilerin kazandığı ücretlerle bu ücretler üzerinden yapılan vergi, sigorta primi kesintilerini gösterdiği için tamamen gerçek rakamlardan oluşmalıdır. İşçiyi ve işvereni ilgilendiren hukuki davalar söz konusu olduğunda da önemli birer kanıt olarak sunulabildikleri için bordroların doğru biçimde düzenlenip saklanması elzemdir.

İşçilere dair bilgilerin yer aldığı ücret hesap pusulaları olan bordroları online programlar üzerinden düzenleyip hesaplamak size hem vakitten tasarruf sağlar hem de maddi hataların önüne geçmenizi sağlar.

Bordro programları sayesinde verimli bir personel yönetimi de yapmış olursunuz.

Bordro programıyla neler yapabilirsiniz?

  • Personel girişi yapabilir, işçilerinizi tüm bilgileriyle (özlük bilgileri, sicil kartları, puantaj işlemleri, borç ve devir tanımlamaları, izin kartları, özel notlar, işçi talepleri, vb.) sisteme kaydedebilirsiniz.
  • Çalışan bilgilerinizi tek bir platform üzerinden başka hiçbir programa ihtiyaç duymadan kolayca görüntüleyip düzenleyebilirsiniz.
  • Personel bilgilerinizi dilediğiniz gibi güncelleyebildiğiniz için bordroları her zaman en güncel ve doğru bilgilerle hazırlarsınız.
  • İşçi bilgilerini ve bordrolarını uzun süre güvenle saklayabilirsiniz.
  • Oluşturduğunuz bordroları çalışanlarınızla ve mali müşavirinizle paylaşabilirsiniz.

Mikro Yazılım programlarıyla etkili bordo takibi ve personel yönetimi

Kontrollü büyümek isteyen KOBİ'lerin çözümü Mikro Jump'ın İşletme Yönetimi Çözümleri paketindeki Personel Yönetimi programıyla çalışanlarınızı sicil kartlarından puantaj işlemlerine, borç ve devir tanımlamalarından izin kartlarına kadar detaylı şekilde ve zahmetsizce takip etmenizi sağlar.

Büyük işletmeleri uluslararası rekabete hazırlayan Mikro Fly, ana paketindeki Personel Yönetimi programıyla ise SGK'ya bağlı iş yerlerinizin ve statüsü ne olursa olsun tüm çalışanlarınızın yönetimini yapmanızı sağlar. Mikro Fly ile muhasebe bağlantısı, iş kolu, iş yeri, departman, kişi ve zaman bazında parametrik bölümlendirmeler de yapabilirsiniz.

Hem Mikro Jum hem de Mikro Fly'ın Personel Yönetimi ile e-Bildirge’yi Mikro Yazılım üzerinden SGK’nin sistemine direkt gönderebilirsiniz.

Neden Mikro Jump kullanmalısınız?

Neden Mikro Fly kullanmalısınız?

Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep etmek için formu doldurabilirsiniz.
Sizi 0850 225 1010 numaralı telefondan arayarak demo talebinize istinaden iş ortaklarımıza yönlendireceğiz.