Gelir - Gider Programı | Gelir - Gider Takip Programı | Mikro Yazılım

Gelir-Gider Programı

gelir gider programıNeden gelir-gider yönetimi yapmalısınız?

Tahsilat ve ödeme gibi hayati konular bazen küçücük bir hatayı bile kaldırmaz ve beklenmedik sorunlara dönüşerek işletmenizin geleceğini tehlikeye atabilir. Büyük hayaller kurup uzunca zaman emek vererek, her bir adımını ince ince hesaplayarak kurduğunuz şirketinizi her koşulda korumalısınız. Bunun için gelir ve giderlerinizi aktif olarak takip etmeli, paranızı da etkin biçimde muhasebe programında takip etmelisiniz.

Gelir-gider programlarıyla neler yapabilirsiniz?

İşletmenizin nakit akışını kontrol altında tutarak kârlılık seviyenizi yükseltmeyi hedefliyorsanız online gelir-gider programları kullanarak hatasız, hızlı ve verimli bir hesap takibi yapabilirsiniz. Böylece, rekabet koşullarının her geçen gün güçleştiği bir ortamda bir yandan kârlılığınızı sürdürebilir, bir yandan da yeni yatırımlar yaparak işletmenizi büyütebilirsiniz.

Mikro Yazılım ile etkin gelir-gider takibi

Mikro Yazılım'ın ticari iş süreçlerinizi ve finansal operasyonlarınızı etkili biçimde yönetmenizi sağlayacak gelir-gider programları ile zamandan ve maliyetten tasarruf edebilir, işletmenizin geleceğini ilgilendiren kritik kararları daha kolay verebilirsiniz.

Mikro Yazılım'ın küçük işletmelere özel çözümü Mikro Run'ın Gider ve Parasal Hareketlerin Yönetimi modülü ile ödeme ve tahsilatlarınızı izleyebilir, tanımladığınız banka bilgileri ile hesaplarınızı anlık olarak takip edebilir, çek ve senetlerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz. Böylece ne kadar nakdiniz olduğunu bilir, ödeme ve tahsilat programınızı buna göre yapabilirsiniz.

KOBİ'lerin tercihi Mikro Jump'ın ve büyük işletmelerin çözüm ortağı Mikro Fly'ın ana paketinde bulunan Finans Yönetimi modülü ile ise finansal durumunuzu ve nakit akışınızı bir bakışta görür, işletmenizin geleceğini ilgilendiren kritik kararları daha hızlı alabilirsiniz. Ayrıca finans yönetimi programı ile banka kredileri takibi ile kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kaydedip ödemelerinizi zamanında yapabilirsiniz. Böylece tüm menkul varlıklarınızı etkili şekilde yönetebilirsiniz.

Gelir Gider Programı Fiyatları Süre Fiyat
Mikro Run Aylık Kiralama Aylık 440 TL + KDV**
Mikro Jump Aylık Kiralama Aylık 520 TL + KDV**
Mikro Müşavir Aylık Kiralama Aylık 938 TL + KDV**
Mikro Run Muhasebe Programı Sınırsız 1265 TL + KDV*
Mikro Jump Muhasebe Programı Sınırsız 4313 TL + KDV*
Mikro Müşavir Muhasebe Programı Sınırsız 1290 TL + KDV*

* Başlayan fiyatlarda kiralayın ya da satın alın.
** Tek seferlik giriş bedeli alınmaktadır. 


DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın