Ödeme Takip Programı | Alacak Verecek Takip Programı

Ödeme Takip Programı

ödeme takip Neden ödeme takibi yapmalısınız?

Tahsilat ve ödemelerinizi takip etmenizi sağlayan cari hesaplar, işletmenizin en önemli yapıtaşlarından biridir. Hem müşterileriniz hem de tedarikçilerinizle iletişiminizin pürüzsüz şekilde ilerlemesi hem de ödemelerinizi etkili biçimde takip ederek nakit akışınızı kontrol altında tutmanız için etkili bir ödeme takibi yapmanız gerekir.

Neden ödeme takibi programı kullanmalısınız?

Ödemelerinizin takibini defter ya da Excel üzerinden yapıyorsanız, verileriniz arttıkça hesaplarınızı yönetmekte güçlük çekebilirsiniz. Defter kayıpları ya da formül hataları yüzünden hesaplarınızda karışıklık yaşayabilirsiniz. Verilerinizin güvenliği için cari hesaplarınızı bir ödeme takibi programı ile kayıt altına almalısınız. Ödeme takibi programlarıyla hem nakit akışınızı bir bakışta görür hem de bütçenizi daha kolay yönetirsiniz.

Mikro Yazılım ile etkili ödeme takibi

Küçük işletmelerin muhasebe çözümü Mikro Run, program bünyesinde sunduğu Gider ve Parasal Hareketlerin Yönetimi modülü ile etkin bir ödeme takibi yapmanızı sağlar. Gelir gider programı ile tüm alacak ve vereceklerinizi anlık olarak takip eder, sisteme tanımladığınız banka hesaplarınızı aktif olarak izlersiniz. Sahip olduğunuz nakdi güncel olarak izlemenizi sağlayan modül, çek ve senet takibi de yapmanızı sağlar. Böylece ödeme ve tahsilat zamanlarınızı asla kaçırmaz, her zaman önceden program yapma şansını elde edersiniz.

Kontrollü olarak büyümek isteyen KOBİ'lerin tercihi Mikro Jump ile hedefine uçarak ilerlemek isteyen büyük işletmelerin çözüm ortağı Mikro Fly ile de etkili bir ödeme takibi yapabilirsiniz. Her iki çözümün de ana paketinde bulunan Finans Yönetimi modülü ile hem finansal durumunuzu hem de nakit akışınızı bir bakışta görür, şirketinizin yönetimiyle ilgili kararları daha etkili şekilde alabilirsiniz. Modül ayrıca banka kredileri takibi ile kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini sisteme kaydederek ödemelerinizi de zamanında yapmanıza yardım eder. Böylece etkili bir menkul varlık yönetimi yapabilirsiniz.  

Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep etmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 
Sizi 0850 225 1010 numaralı telefondan arayarak demo talebinize istinaden iş ortaklarımıza yönlendireceğiz. 
DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın