yillik_izin_programi_7eb33b6489

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Yıllık izin programı kullanın, işletmenizin personel yönetimini optimize ederek verimliliğinizi artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Personel yönetiminde güçlenin

Mikro Yazılım'ın yıllık izin programları ile çalışanlarınızın yıllık izin hesabını yapabilir, personel verilerini tek elde toplayıp dilediğiniz ayrıntılara göre listeleyebilir, çalışanlar arasında sağlıklı, şeffaf ve güvenilir bilgi akışını garantileyebilir; hızlanan ve verimi artan iş süreçleri sayesinde işletme kârlılığınızı yükseltebilirsiniz.

Personel takibi yapın

Personelinizin özlük, izin, eğitim, harcama, çalışma saatleri, bordro, puantaj, fazla mesai, zimmet, performans, yemek, ulaşım vb. bilgilerini kayıt altına alıp istediğiniz detaylarda listeleyebilir ve tek platformdan yönetebilirsiniz.

İş akışı oluşturun

İş akışlarını anlık olarak izleyebilir, gerçekleşen ve bekleyen işleri adım adım takip edebilirsiniz.

Kolayca karar alın

Veri güvenliği konusunda da bir standart geliştiren yıllık izin programları sayesinde insan kaynakları ve işletmenizin geleceği ile ilgili kararları daha etkin şekilde alırsınız.

ÖZELLİKLER

Yıllık izin yönetimi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Sağlıklı büyüme hedefine sahip KOBİ’lerin yol arkadaşı Mikro Jump, İşletme Yönetimi çözümlerinden biri olan Personel Yönetimi modülü ile personel süreçlerinizi zahmetsizce yönetmenize yardım eder. Mikro Jump ile

 • Personelinizi özlük dosyalarındaki tüm bilgilerle sisteme kaydedebilir, anlık olarak takip edebilirsiniz.
 • e-Bildirge’yi Mikro Jump üzerinden SGK’nin sistemine doğrudan gönderebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Sektörünün lideri olma yolunda ilerleyen büyük ölçekli şirketiniz için Mikro Yazılım’ın kapsamlı çözümü Mikro Fly ve Mikro Fly’ın İşletme Yönetimi çözümleri arasında bulunan İnsan Kaynakları modülünü öneriyoruz. Bu modül ile

 • Çalışanlarınızın performansını anlık olarak takip edebilirsiniz.
 • İzin, performans, kariyer ve eğitim planlamaları yapabilirsiniz.
 • Personelinizi bilgi, yetenek ve birikimlerine göre değerlendirebilirsiniz.
 • e-Bildirge’yi Mikro Jump üzerinden SGK’nin sistemine doğrudan gönderebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Yıllık izin, işçinin sigortalı ve aynı işletmeye bağlı şekilde belli bir süre çalıştıktan sonra iş süreci ile ücretinin devam etmesi şartıyla kullanabildiği izin türüdür. Ücretsiz izinle karıştırılmamalıdır. Herhangi bir gerekçe gösterme zorunluluğu bulunmadan her çalışan yıllık iznini, yani yıllık hakedişini kazanıp kullanılabilir. Yıllık izin aralığı, çalışılan zamana veya yaşa bağlı olarak da değişir ve her işçi için ayrı ayrı kayıt altına alınıp hesaplanır. Bu niteliği ile çalışana bağlı özel verilerden biridir. Her çalışan İş Kanunu’ndaki şartları dikkate alarak kendisi için yıllık izin hesabı yapabilir. Bunun tüm personel boyutunda yapılması için kullanılan belli formüller vardır. Bu hesap en kolay yıllık izin hesaplayabilen ve personel takibi yapılabilen yıllık izin programlarıyla yapılır.

Yıllık izin programları, personel verilerini tek elde toplar ve dilediğiniz ayrıntılara göre listeler. Bu sayede çalışanlar arasında sağlıklı, şeffaf ve güvenilir bir bilgi akışını garantiler. Böylede iş süreçleri hızlanırken işletme faaliyetlerinin de verimi ve kârlılığı yükselir. Veri güvenliği konusunda da bir standart geliştiren yıllık izin programları sayesinde insan kaynakları ve işletmenizin geleceği ile ilgili kararları daha etkin şekilde alırsınız.

 • Personelinizin özlük, izin, eğitim, harcama, çalışma saatleri, bordro, puantaj, fazla mesai, zimmet, performans, yemek, ulaşım vb. bilgilerini kayıt altına alıp istediğiniz detaylarda listeleyebilir ve tek platformdan yönetebilirsiniz.
 • Personelinize iş ve görev atayabilirsiniz.
 • İş akışlarını anlık olarak izleyebilir, gerçekleşen ve bekleyen işleri adım adım takip edebilirsiniz.
 • Çalışanlarınızın performans değerlendirmesini yapabilirsiniz.
 • Belirlediğiniz aralıklar için detaylı insan kaynakları rapor ve analizleri alabilirsiniz.
 • İnsan kaynakları yönetim becerilerinizin alanını genişletebilirsiniz.

Mikro Jump ve Mikro Fly ile insan kaynakları yönetiminde en ön sırada yer alabilirsiniz.